Wpis z mikrobloga

@Fitoplankton: podobno chwyt tego całego chwytaka jest specjalnie luzowany i tylko raz na jakiś czas dobrze chwyta te przedmioty w środku. To tak jak maszynki, dziesięciu #!$%@?, a jeden wygra.
  • Odpowiedz
@Fitoplankton: podobno chwyt tego całego chwytaka jest specjalnie luzowany i tylko raz na jakiś czas dobrze chwyta te przedmioty w środku. To tak jak maszynki, dziesięciu #!$%@?, a jeden wygra.

Nie żartuj . Pluszaki które tam leżą kosztują u chińczyka 1 zł , a jedna gra 2 zł . Nawet jak coś wyciągniesz to interes kwitnie . Sam kiedyś dla swojego gówniaka wyciągnąłem dwa miśki w jednej z galerii .
  • Odpowiedz
@maro007bond pluszaki które tam leżą nie kosztują złotówki u chińczyka. A trzeba dodać jeszcze koszty transportu i opłaty. Piec lat temu około dolara, półtora kosztowała sztuka
  • Odpowiedz
@maro007bond pluszaki które tam leżą nie kosztują złotówki u chińczyka. A trzeba dodać jeszcze koszty transportu i opłaty. Piec lat temu około dolara, półtora kosztowała sztuka

No wiadomo , może niektóre maszyny są inaczej ustawione. W tych z droższymi fantami to pewnie chwytak poluzowany , ja bynajmniej trafiłem na taką z tanimi miskami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nabrzmialy: po akcji wspierania branży gastronomicznej po covid i po tym jak teraz jedzie swoich pracowników i klientów to nie ma #!$%@?, że wesprę jakąkolwiek polska firmę inaczej niż z czystej potrzeby
  • Odpowiedz