Wpis z mikrobloga

Mirki powiedzcie mi, bo jestem zdruzgotany. Kupiłem dzisiaj Xbox Series S i widzę, że nie mogę grać w GTA Online z ludźmi, z ktorymi grałem na One S. Niestety przeniosłem moje osiągnięcia na nową konsolę i na starej teraz jedynie mogę zacząć od początku.. W zasadzie nie mam już z kim grać, bo straciłem wszystkich znajomych na starej wersji..

Naprawdę na jednej sesji nie mogą grać osoby, które mają konsole innych generacji? Albo czy można jakoś z powrotem przenieść moje osiągnięcia online na starą konsolę?

#xbox #xboxseriess #xboxseries #gtaonline
neurotiCat - Mirki powiedzcie mi, bo jestem zdruzgotany. Kupiłem dzisiaj Xbox Series ...

źródło: comment_1669398763NLg9tUMopwU1lRIQc5jz9q.jpg

Pobierz
  • 8
@vCertus: @DeIziii: No ogarnąłem właśnie, że pośpieszyłem się i przeniosłem postać na nową wersję :/ Nawet nie wiedziałem, że są dwie wersje tej gry. Można ściągnąć starą w wersję w wersji cyfrowej i po prostu zacząć tam od początku? I czy wtedy jak coś będę mógł wrócić do nowej ze starą postacią (500 lvl) czy ta postać też przepadnie jak wrócę do starej?
@neurotiCat:

Można ściągnąć starą w wersję w wersji cyfrowej i po prostu zacząć tam od początku?


Jak masz kupioną to owszem. Być może nie wszystko stracone, były sytuacje, gdzie rockstar cofał migrację tym, którzy zrobili to przez pomyłkę. Pisz koniecznie do supportu w tej sprawie.