Wpis z mikrobloga

Czemu u was nic nie wywołuje bólu stuleji tak mocno jak #weganizm bądź #wegetarianizm? Zapraszam do dyskusji na forach dotyczących tematu, zamiast dyskutować w miejscu gdzie niektórzy nie potrafią odmienić słowa weganin przez przypadki http://www.wykop.pl/wpis/6899936/szach-mat-weganisci-bekazwegetarian/ . Trochę głupio, bo mam takie tagi w obserwowanych, zamiast dowiedzieć się czegoś ciekawego, konkretnego to w większości widzę stulejki czyjejś :< Wszyscy odważni jak nie ma z kim dyskutować, dlatego wszyscy tacy odważni, bo wkleją jakiś obrazek. Heroes.

#weganizm #wegetarianizm #wegetarianie #boldupy #cotewykopki
  • 17
  • Odpowiedz
@sspiderr: większość wegan i wegetarian to gimnazjaliści którzy chcą być oryginalny i tacy dobrzy dla zwierząt i myślą, że niejedzenie mielonego do obiadu to ratowanie świata ale galaretka na deser i żelki bardzo w porządku.
  • Odpowiedz
@sspiderr: (#) teraz jedną wegetariankę od kilku lat, która załapała się na modę w gimnazjum jak jakieś milion osób i jako jedyna dotrwała. zdarza mi się spotykać jeszcze gdzieś takich ludzi na pokaz. mi nie przeszkadza ich dieta tylko częsty brak dobrej znajomości tematu i tego jaki udział mają zwierzęta w przemyśle.

a wegan nie rozumiem trochę.
  • Odpowiedz
u i tego jaki udział mają zwierzęta w przemyśle.


a wegan nie rozumiem trochę.

@parasolki: Wiem co chcesz powiedzieć. Przychodzą mi na myśl ludzie, którzy chodzą do wege knajpek dla lansu, żeby potem #!$%@?ć się kebaba -_-' Znam dużo ludzi takich, ten typ diety coraz bardziej wchodzi w świadomość ludzką. Powoli znajomi, już swoje dzieci od urodzenia wychowują na takiej diecie - wyniki krwi itp100% ok. Generalnie duży pozytyw. Jeśli chodzi
  • Odpowiedz
@parasolki: Widać, że jeszcze młoda dziewczynka z Ciebie, a wypowiadasz się wręcz z pozycji eksperta doświadczonego przez życie w dziedzinie żywienia.

A to, że czegoś nie rozumiesz wcale nie oznacza, że jest nieracjonalne.
  • Odpowiedz
@scapegoat: (#) @sspiderr: (#) Bardziej chodziło mi o to, że nie rozumiem tych co nie piją mleka i nie jedzą miodu z powodów... poglądowych? Jakieś wykorzystywanie zwierząt i inne i na tym się opierałam. A co do kwestii diety i wpływy na organizm to się nie wypowiem bo nie wiem, wiem.

A moja koleżanka wegetarianka ma lepsze wyniki krwi ode mnie bo je różne rzeczy a nie tylko odstawia od
  • Odpowiedz