Wpis z mikrobloga

Cześć! #hotshops - obserwuj lub czarnolistuj. Dziś #blackfriday więc z tej okazji ostatnie nasze i najlepsze #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
HotShops.pl - To Portal w którym codziennie pojawią się najgorętsze promocje / kupony i okazje z przeróżnych sklepów!

HotShops.pl jest tworzony przez użytkowników i to oni dodają i oceniają okazje!

Dziś do wygrania Urządzenie Rozruchowe iMars J06 + Gadżety z logiem HotShops.pl
Plusujesz = bierzesz udział o wygranie 1 sztuki
Opcjonalnie wrzuć mema w komentarzu związanego z Black Friday ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zachęcamy również do wykopania znaleziska z darmową gierką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.wykop.pl/link/6915547/star-wars-squadrons-za-darmo/

Aktualnie to urządzenie rozruchowe jest na mocnej przecenie z okazji Black Friday link w komentarzu

Wygrywasz = wstawiasz zdjęcie na mirko chwaląc się wygraną

HotShops to Portal z gorącymi okazjami w którym nagradzamy użytkownika za aktywność!
Więcej szczegółów w poprzednim wpisie:
https://www.wykop.pl/wpis/61607639/czesc-hotshops-to-portal-z-goracymi-okazjami-w-kto/

Jeżeli szukacie dobrego #cebuladeals #promocje #promocja #okazje #blackfriday to zapraszamy na stronę HotShops!
#rozdajo #blackfriday #xiaomi #motoryzacja

Wysyłka i losowanie w następnym tygodniu

Powodzenia!
Zespół HotShops.pl
hotshops_pl - Cześć! #hotshops - obserwuj lub czarnolistuj. Dziś #blackfriday więc z ...

źródło: comment_1669382813ZohMjLRAqpqlnMvIctCxvL.jpg

Pobierz
  • 32
@Przemasu: kumpel kupił dokładnie to gówno. Stilo JTD i nawet identyczny kolor. W tym czasie kupiłem mazdę z 1986 jako taki "my summer car"

I co weekend naprawialiśmy auta w jego garażu. Raz razem, raz każdy przy swoim no ale robiliśmy co weekend. Był początek jesieni. Na końcu jesieni mój wóz wyjechał z garażu a jego stał dalej. Przyszła wiosna, mój wóz ( #smietnikmazda ) zwiedził kawał Polski a on dalej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzubiDubiDu: W swoim co naprawiłem to moje, ale dzielnie jeździ. Nawet choinki na desce nie ma aż tak często jak inni opowiadają. Ale akumulator, mimo że nowy, leci na łeb na szyję, może mi go przyjmą na gwarancję.
1.4 benzyna here.