Wpis z mikrobloga

Czekam sobie spokojnie w kolejce do lekarza po skierowanie na badania. Gdy miałem wchodzić, uprzedził mnie jakiś stulejarz, który przyszedł z mamusią mówiąc, że to pilne. Machnąłem ręką, wszak zaraz i tak wejdę. Nie byłem świadomy jaką gównoburzę to wywoła. Chłopak po jakiś 30 sekundach wyszedł z gabinetu, mimo to i tak został #!$%@? przez resztę kolejki (średnia wieku oscylująca w okolicach 70 lat). Matkę zwyzywano od prymitywów, nie mających poszanowania dla innych, natomiast mi oberwało się, że wpuszczam ludzi bez kolejki oraz nie mam kultury, bo bezczelnie z nich śmiechałem. Jak to jest, że starsi ludzie mogą siedzieć godzinami w kościele, ale gdy muszą poczekać 30 sekund dłużej w kolejce do lekarza, to obrzucają się gównem?

#mojkrajtakipiekny
  • 5
@katuluu: u mnie jest przychodnia, rejestracja czynna od 7:00, a te babcie i dziadki, przychodzą sobie już od 5:00 rano i śmieszkują, kto o której przyszedł, nie ważne, czy deszcz, śnieg, czy nie wiadomo co
@unstyle: Msza oraz kolejka do lekarza to teraz sens ich życia, trzeba to zrozumieć. Czasem jeszcze lubią jeździć komunikacją miejską bez celu, bo mają za darmo. Mam nadzieję, że na starość będę miał ciekawsze zainteresowania;)
Jak to jest, że starsi ludzie mogą siedzieć godzinami w kościele, ale gdy muszą poczekać 30 sekund dłużej w kolejce do lekarza, to obrzucają się gównem?


@katuluu: mogłeś im to powiedzieć i wtedy zdać relację. Była by zapewne ciekawsza xD