Wpis z mikrobloga

Odnośnie Marty, Maćka i Chorzewskiej. Psycholog się śmiała z Maćka i jego historii, która może być prawdziwa. Nikt nie wymyśliłby takiej historii.

Chorzewska powinna powiedzieć do Marty: Ty się dziwisz, że Maciek nie chce z tobą być? Jak Ty wyglądasz? Umaluj się, ogarnij włosy, zacznij się uśmiechać.

Niestety, solidarność jajników i Erdol stał się kozłem ofiarnym, w którym Chorzewska widziała jedynego złego.

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 8
O ile za tym typem od początku nie przepadałam i jego docinki w kierunku Marty uważałam za przegięcie pały (no sory, ale many powinien spojrzeć najpierw na siebie), o tyle te durne pytania Chorzewskiej „a ten papier mówił?” były już poniżej wszelkiej krytyki. Widać, ze oboje potrzebują pomocy, mają ze sobą problemy, jest ostatni odcinek i konfrontacja, a szanowna ekspertka sama siebie ośmiesza zadając tak idiotyczne pytania. Ja wiem, ze discopolowiec odebrał
Niestety, solidarność jajników i Erdol stał się kozłem ofiarnym, w którym Chorzewska widziała jedynego złego.


@Negatyf: chyba inny program oglądaliśmy. Powiedziały, że oboje z takim podejściem jakie zaprezentowali nie są w stanie stworzyć żadnej relacji. Mamarysia poszła na łatwiznę, nie starała się nawet odrobinkę i chodzi też o to jak wygląda, to też jest staranie się a ona na wyjebce totalnej. On za to chciał lalunię ale jej nie dostał, nakłamał
@elemenTH: Miałem na myśli, że powinna jej wprost to powiedzieć czemu nie wyszło między innymi i co było powodem między innymi. Trudno nie zauważyć tak podstawowej rzeczy, że Marta miała #!$%@? na to jak wyglada. Psycholog powinien powiedzieć w czym tkwi problem i jak chce znaleźć kogoś to trochę trzeba zadbać o siebie.