Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OBAFGKM: tylko bez "power, water and heating" to w zimie się średnio funkcjonuje, ale wiadomo że moc marzeń i przyjaźni wygrywa nawet jak zamarzasz xD

Ruskich gruzować do ostatniego, ale udawanie, że kiblowanie w ciemnościach przy -10c nie wpłynie na morale, to już zupełna beka z ukrów w SBU i ich rozpaczliwych twittów.
@OBAFGKM: Ja jestem trochę ciekaw co w obliczu potencjalnego kryzysu humanitarnego na Ukrainie po atakach terrorystycznych w wykonaniu federacji rosyjskiej. Jak inne kraje zareagują i czy jednak ktoś odważy się wejść z buta czy dalej będzie wyrażanie oburzenia, współczucie i pomoc w odbudowywaniu czegoś co może za chwile znowu być zniszczone.
Potem znów uwierzą że są „potęgą” i znów zaczną wojować. Małpy się nigdy nie nauczą.


@ejshuud: przepaść będzie zbyt duża imo. W czasach globalizacji zostać w tyle tak jak oni, to już będzie ciężko wrócić w tej samej postaci. Ja się spodziewam podziału na mniejsze jednostki terytorialne
@OBAFGKM Rosja jest za duża i ma za dużo zasobów. Sępy już krążą i czekają żeby ubić dobry interes. A rozpad można włożyć między bajki. Po pierwsze za mocna propaganda od dzieciństwa, po drugie strach przed Chinami. Republiki będą trzymać się razem. Śmiem twierdzić że nawet Putinowi nie spadnie włos z głowy. Po wojnie wszystko będzie po staremu. Oligarchowie będą się bogacić kosztem biednych, a biedni będą jeść gruz przez następne 2
@ejshuud: A niech i sobie przetrwają, ale mam nadzieję że w końcu powytracają te wszystkie swoje szabelki i i będą żyć sobie sami w tym swoim gównie po wsze czasy, bez niepokojenia somsiadów, amen
@ejshuud: Jak Putin upadnie i ci wszyscy wagnerowcy, ta cała dzicz i inni bandyci dojdą do władzy to ten kraj zostanie rozkradziony i sprzedany, każdy będzie napychał swoje kieszenie a ropa bedzie płynąć we wszystkich kierunkach