Wpis z mikrobloga

Ale mi się trafiło przy przekopywaniu starterów jak dzika świnia w żołędziach w #zabka, na razie będzie do automatu i nasłuchu mieszkania , kiedyś może pchne dalej, najlepsze jest to że starter był długo po terminie, kupiony przez kasę samoobsługowa, ale w salonie T-Mobile przy rejestracji o tym nie wspominalam że termin się skończył, więc nikt nie protestował, a był jeszcze wolny i pyklo, dobry to jest dzień
#zlotynumer #tmobile jeszcze ino do Orange przenieść bo trochę gigabajtów dają a potem do #virginmobile bo tam rok ważności konta za 5zl, a obecny nieładny numer wygadać i powysylac smski bo leci do klopa bo mam ładny powtarzalny na jego miejsce a za x lat sprzedać albo rozkręcić biznes usługowy pod tym numerem( ͡° ͜ʖ ͡°)
KingaM - Ale mi się trafiło przy przekopywaniu starterów jak dzika świnia w żołędziac...

źródło: comment_1669222337YR7UOCHhUAkKuc1QbBrtou.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@KingaM: Zakryłaś tylko jedną cyfrę więc nie trudno będzie ustalić ten numer, chyba że fake zdjęcie.
Skoro chcesz tylko utrzymywać numer to czemu akurat do Virgin który ma ciągle jakieś problemy i nic nie daje w zamian a nie do Fakt mobile działającego na Play gdzie roczne utrzymanie to też 5 zł a możesz mieć tygodniowo 10 minut, 10 sms i 50 Mb za darmo i to się kumuluje?
  • Odpowiedz
@Pieniek1991: fakt to operator krzak, dziś jest jutro nie ma a jak nie śledzę to przegapie i z numerem się pożegnam. Było wpmobi, było ggair i gdzie są teraz? Fakt to ten sam poziom. Od ggair dostałam nawet koszulkę za wykrycie błędu pozwalającego na czytanie cudzej historii połączeń w ich serwisie sieciowym, bardziej ufam tym co mają większą kasę na wyłożenie by działało, większa sieć to więcej poszkodowanych i mniejsza
  • Odpowiedz
@KingaM Fakt to wewnętrzna taryfa Play. xD Już szybciej Virgin jest krzakiem bo Play traktuje ją jako niechciane dziecko, ciągle są problemy w ostatnim czasie z czymś. xD MMS nie działa od zawsze, voLTE, voWifi nie istnieje, 5G nie ma i nie ma planów, RCS brak. Bywały kilkudniowe problemy z wysyłaniem SMS czy rozmowami. Już pomijam że support odpisuje ponad tydzień na wiadomość a infolinia jest płatna. xD Wiem bo mam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KingaM: @Pieniek1991: #!$%@?łem z virgin bo nie da się używać tej sieci na co dzień.

Jak miałem aktywne połączenie z interneteme (w sensie coś w danym momencie pobierałem przez lte albo 3g), to gdy ktoś do mnie chciał zadzwonić, dostawał "nie ma takiego numeru" xD xD

Ale żeby telefon sobie leżakował to chyba ujdzie
  • Odpowiedz