Wpis z mikrobloga

@YodaMonika: ja Tobie wierzę,jesteś zbyt rozsądna żeby to zrobić jak i kłamać wiedząc ze autobus był pełen
Monia weż wtedy tego miglanca Mikiego do parteru,niech odszczeka to co nadaje w tym temacie,i będzie po temacie
w sumie wychodzi na to że to nie Hugo o tym powiedziała do dziennikarek co Miki,
takie odnoszę wrażenie słuchając jego wywiadu i widząc jego wredną minę jak to mówi,no kawał prymitywnego drania
@cherry30: nawet nie masz pojęcia jak bardzo celną uwagę zrobiłaś - bycie w cieniu dla kogoś kto jest toksycznym narcyzem to wielka udręka. Monia to dziewczyna z klasą, nie będzie robiła wojenek lub reagowała na zaczepki atencjuszy, ale na wykopie jest pasywny użytkownik który pracuje przy produkcji ddtvn - z tego co wiem Cipołaj miał bardzo zdenerwowaną mimikę gdy czuł że Monika z ich pary jest w centrum uwagi - pokazała
@kipman1: takie wyciągnęłam wnioski po ostatniej pandorze na YT oraz po tym wywiadzie dla Party. Ewidentnie zmienił narrację co do Moni, widać, że odpiął wrotki i jest mu wszystko jedno (nie żeby wcześniej dbał o relację z Monią ale jakieś pozory były) i wręcz stawia się w roli ofiary (byłem osaczony). Dla mnie to jest niepojęte, że on tak się zachowuje - jakby przemawiała przez niego zazdrość. No ale chłopak chce