Wpis z mikrobloga

List od zbanowanego @ted-kaczynsky
==============================================
moderacja to kpina, dostałem bana na 4 miesiace za nic. Sprawdzam swoje wlasne zgloszenia, wszedzie "nieprawidlowe" + formulka "jak definiujemy..." (ktora doslownie definiuje moje zgloszenia), zeby bylo smieszniej zglosilem m.in. ataki personalne na inne osoby (np. wyzywanie czyis matek od kacapek, insynuowanie obelzywego zachowania itp. ale tez nawolywanie do przemocy (np. "ze takich a takich nalezy opluwac i to jest honor" (takie sa teksty na wykopie i moderacja to akceptuje). To jest kpina. Ale tak apropos, bo zauwazylem ze jest mnostwo tekstow ktore technicznie rzecz mowiac nawolywuja do przemocy w roznym rodzaju, wiec wpadlem na pomysl, do konca roku chce napisac algo zeby mi zebralo podobne tresci, i nastepnie pojedynczo bede weryfikowal i zglaszal ale na policje xD swoja droga, ciekawy jestem czy w sytuacjach ktore sa klarowne (np. ktos bezposrednio namawia do stosowania jakiejs formy przemocy lub przesladowania) i do tego czesto takie posty sa zglaszane, to czy w przypadku ew. art. dotyczacego nawolywania do popelnienia przestepstwa jako wspoludzial czy cos xD nie wiem, ale chetnie to stestuje, w najgorszym wypadku strace czas, w najlepszym narobie roboty zarowno policji jak i moderacji, dodatkowo bede zglaszal wszystkie posty pojedynczo (zeby byla wieksza biurokracja i ew. wiecej latania skladac zeznania itp., moderacja na pewno to doceni xD)
==============================================
Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych