Wpis z mikrobloga

Bierzesz Michniewicza, który znany jest z ultra defensywnej gry na selekcjonera. Gość robił najlepsze wyniki grając antyfutbol - Euro u21 2019, gdzie w grupie śmierci wygrywamy 2 mecze i Liga Europy, gdzie prowadząc Legie wygrywał ze Spartakiem w Moskwie i z Leicester. Z Meksykiem to był typowy mecz Michniewicza. Nie udało się tylko dlatego, ze Lewy zmarnował karnego. Jakby strzelił byśmy mieli całkiem inną optykę.
Czy Papszun lepiej by sobie poradził? Ciężko powiedzieć. Póki co to jest trener, który ma jeden system i sprawdził się w jednym klubie. W decydujących momentach (eliminacje europejskich pucharów) odpadał po pięknych meczach. Michniewicz wygrywał po brzydkich meczach, takich jak wczoraj z Meksykiem.
Więcej pokory ludzie.

#mundial #katar2022 #michniewicz #reprezentacja
  • 3
  • Odpowiedz
@Florentin0Ariza: ale gościu. Ja nie chce i wielu innych kibiców oglądać takiej reprezentacji liczącej na jedną akcję w meczu. Ten karny był z #!$%@? i tylko dzięki Lewandowskiemu. Nie wynikał on z taktyki przygotowanej przez Michniewicza. My graliśmy przez 100 minut meczu lagi, co jest #!$%@? abstrakcja biorąc pod uwagę, ze za Sousy bez Lewandowskiego graliśmy pressingiem na Wembley i w ten sposób Moder strzelił bramkę. My tak powinniśmy grać i
  • Odpowiedz
@iksboks: Trudno się z Tobą nie zgodzić.

Przypominam sobie mecz ze Słowacją z Euro. Początek drugiej połowy mieliśmy super. Gol i kilka sytuacji. Wtedy byłem pewny, że wygramy. Wiesz co było dalej. Po pierwszym meczu mieliśmy 0 punktów, dziś mamy 1. Myśle, ze Meksyk jest lepszy od Słowacji i wielu brałoby przed meczem remis w ciemno. Poczekajmy z oceną Michniewicza do końca przygody z turniejem.
  • Odpowiedz
@Florentin0Ariza: w piździe mam trzy punkty po takiej grze. Ja nie chce reprezentacji grającej w ten sposób przez następne pokolenia. Michniewicz to zadaniowiec na wynik, ale nie trener na budowanie stylu gry. Jestem naiwny ale liczę na to, że w PZPN się ktoś zlituje i zatrudni trenera na poziomie Beenhakkera.
  • Odpowiedz