Wpis z mikrobloga

@gust4v: Nie, ale ja jestem w stanie praktycznie przez pare godzin siedziec na necie tak, że bateria ze 100% robi się 40%, zaczynam ładowac do 80% po to, zeby znów siedziec na necie xD
@cytmirka: ja uzywam telefonu po części do pracy wiec czesto go podłączam do ładowania. mozesz masz jakas jebniętą ładowarke bo niemozliwe jest zdegradowanie baterii do 88% tak szybko
@gust4v: Też możliwe, ale z drugiej strony obojętnie jakiej ładowarki przez całe życie nie używałam, to kondycja baterii szybko mi leciała, więc nie jestem nawet zaskoczona xD Ale siedzę ciągle na necie, nagrywam pełno filmów, zdjęć i tak dalej, więc czasem zdarza się że 3 razy w ciągu dnia ładuję telefon.
@cytmirka: to cholernie dziwne XD różowa ma zwykła 12 i cały dzien na luzie wytrzymuje a ciagle ma jakiegos instagrama czy facebooka odpalonego. moja 11 tez sie elegancko trzyma ¯\_(ツ)_/¯
@cytmirka: a po aktualizacji do ios16 wszystkie srajfony mają gówniana baterie. Ja mam 14pro max i spodziewałem się więcej po opiniach, zresztą osoby które miały 13pm i teraz mają 14pm widzą to samo, że ios16 zepsuł te super wydajność ogniwa. Apple pali głupa.