Wpis z mikrobloga

@ActiZ: nie zrozumiem fenomenu tej kanapki, jadlem kilka razy i jakos nadal nie uwazam jej za jakas wybitna


@Ryspolit: Buzz marketing w kanałach SoMe / social. Za to się płaci i dostaje zasięg w danej grupie docelowej, np. dzieciaki na Wypoku, nagle o tym czytasz, jakie to fajne i trwa "dyskusja". Coś jak lody Ekipa itp.
  • Odpowiedz
@niewiempoco: no domyslam się jak to działa ale nadal jakos nie moge zrozumieć ze ktos sie daje na coś takiego

@ActiZ: na maestor burgery nikt sie tak nie jara a tez sa odskocznia, zreszta jak czesto trzeba jesc w maku zeby cos takiego okreslac odskocznia xD
  • Odpowiedz
@ActiZ: chciałęm napisać wysryw ze c-----o sie prowadzisz ale przypomnialem sobie ze ja codziennie pije chemola energola, a jak mam cheat day to w--------m 4 domowe burgery z paczka 2,5kg frytek wiec nic juz nie mowie
  • Odpowiedz
@ActiZ: ja za mlodziaka jeszcze na koncowke PRLu sie zalapalem. nie polecam tego doswiadczenia.


@andrewYTstyle: Ale chwili z Atari albo Commodore (Amiga) nic przecież nie odbierze i to chyba najlepsze co nam dał PRL i brudny śnieg z psim gównem w środku :)

..I huba buba jabłkowa :)
  • Odpowiedz