Wpis z mikrobloga

#reprezentacja
Jeżeli kolejne mecze będą wyglądały tak samo jak ten dzisiejszy to bardzo bym chciał, aby cała drużyna razem ze sztabem szkoleniowym została zaproszona do sali kinowej i wspólnie obejrzała ten mecz z komentarzami kibiców, a całość byłaby streamowana. Jako bonus puściłbym im jeszcze ostatnie 20 minut meczu z Japonią.

Chciałbym, aby te patałachy zrozumiały jak źle się to ogląda i przemęczyły się tak jak my. Ja rozumiem, że mogę ich nie oglądać, ale to jest kadra narodowa, która reprezentuje mój kraj, a raczej robi obecnie z niego pośmiewisko.

Jak jeszcze później słyszę ich w wywiadach jak mówią, że graliśmy dobry mecz, solidna pierwsza połowa, itp. to zastanawiam się czy oni są świadomi jak to wygląda z boku.

Później znowu zagrają jeden lepszy mecz i w wywiadach będą się puszyć jacy to są świetni i żądają przeprosin bo wszyscy wieszają psy na Szczęsnym i Krychowiaku, a teraz zagrali jak na normalnym poziomie a nie jak totalne matoły.

Na kanale łączy nas piłka bez przerwy są wstawki z treningów, gdzie grają w dziadka. Ktoś widział takiego dziadka w meczu? Może zamiast klepać siebie po karku jak uda się wymienić 20 podań na treningu to klepnęlibyście się po karku w meczu, gdy wymienicie chociaż 5, ale nie licząc tych pomiędzy obrońcami i bramkarzem.

Droga reprezentacjo, #niewstydwam ?
#meczynaspilka #mecz
  • 1
Chciałbym, aby te patałachy zrozumiały jak źle się to ogląda i przemęczyły się tak jak my. Ja rozumiem, że mogę ich nie oglądać, ale to jest kadra narodowa, która reprezentuje mój kraj, a raczej robi obecnie z niego pośmiewisko.


@heniek3: Od Korei (ostatni mecz, który oglądałem w czasie transmisji to były właśnie gorące kubki w Korei) zawsze jest ten sam schemat:

- oszczędzają się chłopaki w meczu otwarcia,
- partolą mecz