Wpis z mikrobloga

Mnie w sumie nie boli ten karny, nie boli mnie remis ale ten styl gry naszej reprezentacji.
Pamiętam jak za Sousy to szło jak szło, nie wygrywaliśmy zbytnio ale jakoś mi się dużo lepiej to wszystko oglądało, jakby im się bardziej chciało.
A dzisiaj? Dzisiaj to była tragedia, ciężkie spotkanie do oglądania, strach próbowania samodzielnych akcji, jakieś chaotyczne wybijanie, no ogólnie ciężko, ciężko

#mecz #reprezentacja
  • 13
@Farezowsky Czesiu tak ustawia swoje drużyny. Tak na spokojnie to mecz był tragiczny ale taki podobno miał być i wielu ekspertów się spodziewalo beznadziejnego widowiska. I takie było. Jakby Lewy strzelił karniaczka to by zupełnie inna gadka była :)
@r4x4: Praktycznie co mecz bramka, potrafiliśmy odrabiać straty, rezerwowi wnosili coś do gry (często strzelali bramki), ofensywy styl gry, Lewandowski najskuteczniejszy od kadencji Nawalki. Ejjjj, ale tylko gadką nas nabrał. Koleś był bajerantem i trenerem raczej z średniej półki (co było widać po przejściu do Brazylii), ale nawet przeciętny Europejski trener umie zrobić więcej z tą reprezentacja niż topowy trener polskiej myśli szkoleniowej. Długoterminowo by mogło to zaowocować, a tak będzie
@Farezowsky bo w tej grze chodzi o wynik, gdyby chodziło o styl to by dostawali noty za styl przy bramkach jak skoczkowie czy coś...zobacz na Atletico, odkąd pamiętam grają antyfutbol i mają wyniki bo o to w tym chodzi
@AtlantyQ: tak umie zrobić więcej z reprezentacją, że na koniec był jednym z najgorszych naszych trenerów w historii... Oj wykopki, wykopki, wy się nieźle nabraliście na tego bajeranta bez umiejętności...