Wpis z mikrobloga

Dziś byłem na egzaminie teorytcznym na prawko (74/74 !) i powiem Wam Mirki, że w WORDach coraz więcej gimbazy. Przyłazi to to w tych swoich kurtkach w kolorowe kwadraty i słuchawkami które brzęczą na cały korytarz. Zamiast dowodu pokazują legitymacje szkolne, a jak coś to nie potrafią gęby otworzyć. Wali to krzesłami, drze się i nie szanuje ciszy na sali egzaminacyjnej, normalnie jak na jakiejś podrzędnej klasówce w szkole.

Rodzice zapłacili więc robi prawko (jeszcze nie ma 18, ale może robić więc trzeba bo koledzy też robią), ogólnie ma #!$%@? na przepisy i wszystko, oby zdać i dostać na Golfa/Ibizę. Za 5 lat obecna wczesna gimbaza będzie już stanowiła pewien procent na drogach, jak żyć Mirki, jak żyć ?


#gimbazacontent #gimbaza #prawojazdy
  • 2
@donio721: zwykłe testy na płycie, robiłem sobie analizę popełnianych błędów na bieżąco (polecam, błędy mają uczyć), testy rozwiązywane może z 1 godzinę tygodniowo. Książeczki przeczytałem raz, przed egzaminem jeszcze przejrzałem to co mi sprawiało problemy.

Ogólnie to trzeba przede wszystkim myśleć, co dla niektórych jest przeszkodą ;)

Przyznam szczerze, że 2 pytania musiałem brać na logikę, bo nie znałem odpowiedzi (np. maksymalna masa przyczepy w aucie osobowym).

Warto zaznaczyć sobie odpowiedź