Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie głupota ludzi w biedronce, kupują te picia i kładą zawsze butelki czy puszki w poprzek taśmy a nie wzdłuż i to to się telepie po całej taśmie a oni uparcie to poprawiają przez cały czas czekania co taśma ruszy to to jeb na moje zakupy a oni zamiast to przekręcić to turlają z powrotem i myślą że będzie w miejscu stało, w biedronce gdzie 90% klientów to studenci politechniki. Wiem że to pierdoła ale zawsze mnie to irytuje okropnie i musiałem się wyżalić.

#gorzkiezale #biedronka #studenty
  • 6
biedronce gdzie 90% klientów to studenci politechniki.


@Trololo: Ale studentów politechniki to Ty szanuj! No chyba że to jakiś Rzeszów, to zrozumiem...

@PingwinAstronom @austra: z tym upadaniem to jest różnie. Jak naped taśmy ma ustawiony zbyt duży moment, to taśma "rwie" przy rozruchu i faktycznie lżejsze napoje, w smukłych wysokich opakowaniach mogą się poprzewracać. Ale te większe napoje stoją bezpiecznie :)
@r3ll: Staram się szanować ale jak #!$%@? przyszły wielki pan/pani inżynierę nie może wpaść na przestawienie butelki to jak on chce rozwiązać problemy natury technicznej jak dziecko by wpadło na to żeby ją obrócić. Rozumiem zagada się ktoś, zamyśli ALE GURWA PRZEZ #!$%@? 5 MINUT CALY CZAS JE TURLAĆ UPARCIE DO SWOJEJ KUPKI ZAKUPÓW ZAMIAST OBRÓCIĆ?

A pionowo jest spoko ale mogły by się przewrócić przy starcie taśmy.