Wpis z mikrobloga

Siemanko, szukam roweru dla żony. Rower ma być do miasta (tylko) - z pracy do domu itp., przy czym wymóg jest taki, że musi być też ładny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ładne są polka bikes, ale już się zorientowałem, że chyba mocno przeszacowane ceny. Z 'ładnych' ktoś mi polecał Loca Bikes, ale to powyżej budżetu. A czy jakiś Mirek/Mirabelka mogą coś powiedzieć o Tokyo Bike? Też ładne xd

https://tokyobike.com.pl/products/tokyobike-bisou?variant=40573582901454

#rower #rowery
  • 14
  • Odpowiedz
@kofana_anana jak żona jest totalną lebiegą ze słomianym zapałem to jak kolega powyżej wspomniał rozważ elektryka. Jazda z moją to jest katorga. Z jednej strony chce razem jeździć, z drugiej 20 km to jest absolutny max, i trwa to ponad 2h. Sezon zamknęła z zawrotnym bilansem przejechanych 80km.
  • Odpowiedz
@robvan: przed covidem jeździła ponad 10km w obie strony, teraz ma podobne odległości. Jeździła właśnie takim mocno zdezelowanym holendrem, nie narzekała w sumie ( ͡° ͜ʖ ͡°) rzeczywiście kwestia kierownicy jest taka istotna (totalny nieogar rowerowy here)? Ten elops myślę, że też zostałby uznany za 'ładny' xd
  • Odpowiedz
@kofana_anana:
W sumie mam tokyobike - też CS tylko zielonego. Są spoko, fajnie jeździć się po mieście bo maja mniejsze kola i szybciej się rusza ze świateł. Waga w sumie nie pamietam trochę z 11 kg jakoś. Ogólnie jestem zadowolony jestem - no i jest ładny :D.
  • Odpowiedz
@kofana_anana: jak ten elops będzie uznany za ładny, to bierz elopsa. Jest na normalnej kasecie, a nie wolnobiegu, hamulce masz hydrauliki, a nie V. Do tego masz już błotniki, bagażnik i oświetlenie z dynamo w piaście i jakaś mała osłonka łańcucha.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kofana_anana jak żona jest totalną lebiegą ze słomianym zapałem to jak kolega powyżej wspomniał rozważ elektryka. Jazda z moją to jest katorga. Z jednej strony chce razem jeździć, z drugiej 20 km to jest absolutny max, i trwa to ponad 2h. Sezon zamknęła z zawrotnym bilansem przejechanych 80km.


@Misiopysioo: ludzie śmieją się z Matiego a tak to właśnie wygląda. Dziewczyna ma taki miejski, chciała żebyśmy jeździli razem. Przekonała mnie
  • Odpowiedz
@Nie_znany: Mi się nie podoba :P hehe (ale może to dlatego, że nie lubię Dehatlonu (chociaż w sumie kupuje od nich taśmy jakieś) i magnezję :D. Ale rower wyglada jak dla mamuśki :P. Ale no ale funkcjonalnie nie jest pewnie zły :). Kiedyś jeszcze spoko rowery miała antymateria, takie klasyki ładne - ale teraz też już robią te rowery przekombinowane (ale pewnie dostosowali się do gustu).
  • Odpowiedz