Wpis z mikrobloga

Ukraińcy sa przegranym narodem. Zamiast rozegrać konflikt politycznie postawili sie putinowi co skutkuje dziesiatkowaniem ich obywateli, masowa emigracja i wielomiliardowymi stratami w gospodarce której odbudowa zajmie cale dekady. A Polacy im w tym wszystkim przyklaskuja jacy dzielni bo sami w swojej historii postepowali tak samo wiecznie wychodzac jako ten przegrany. Choć niektorzy powiedza ze 2 wojne swiatowa tez wygraliśmy.

Rzygac sie chce na tym portalu patrzac na ukrainofilow. Ale to tylko potwierdza fakt jak latwo manipulować motłochem.

#ukraina #wojna
  • 51
  • Odpowiedz
Zamiast rozegrać konflikt politycznie


@Miszyn: Jak? To jakbyś żulowi który przyszedł nieproszony powiedział, że u ciebie w domu się nie pali a on zgasił peta o ścianę i jeszcze nasrał i rozmazał.
  • Odpowiedz
@Miszyn: Ale ty chyba żyjesz w jakimś odwróconym wszechświecie. Oni właśnie chcieli wprowadzać zmiany pokojowo i widzisz jak to się skończyło? A ty być może jesteś tym przegranym Polakiem bo ja żyję we w miarę wolnym (jeszcze) kraju który się znajduje w top 20 gospodarek na świecie. I zapewne moja sytuacja pomimo nie bycia jakoś szczególnie zamożnym w skali kraju i tak plasuje mnie w top 5% ludzi na Ziemi. A
  • Odpowiedz
@Miszyn I tu sie mylisz, Ukraincy wygrali swoja tezsamosc i mit zalozycielski. Teraz ruskie moga napier alac rakietami caly czas, a i tak nie złamią ducha narodu.
  • Odpowiedz