Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
A teraz tak z rączką na sercu w nawiązaniu do ostatniego wypadku we Wrocławiu. Ile razy kierowca autobusu/ tramwaju wymusił na was pierwszeństwo. Ile razy przechodziliście na zielonym przez pasy i nagle pojawił się autobus/tramwaj.
Ile razy pojazd komunikacji miejskiej zrobił dive bomb na środek skrzyżowania na perfidnym czerwonym i jeszcze miał pretensje na trąbienie.

Ile razy było to spowodowane tym że kierowca biorący odpowiedzialność za setki osób przysypiał za kierownicę i sam był pasażerem
#wroclaw #polska #warszawa #krakow #poznan
Marczeslaw - A teraz tak z rączką na sercu w nawiązaniu do ostatniego wypadku we Wroc...

źródło: comment_1669076175Ik2kTo5FwPVXznpDz0rK8S.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@Marczeslaw: w Warszawie te matoły potrafia na partyzanta gwałtownie zajechac ci droge tak ze jak nie zahamujesz z pisskiem opon to sie wbijesz w burte busa. Robią to tak czesto jakby byli w tym szkoleni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lardor: bo to jego cholerny obowiązek żeby był w optymalnej kondycji psycho- fizycznej bo odpowiada za dziesiątki pasażerów.
Gość #!$%@? na 15 etatów dzień i noc i potem zasypia za kierownicą, jest rozkojarzony, nie zauważy czerwonego światła czy pieszego.
Mam to w pompie że nie będzie go stać na ulubioną podwawelską jak będzie robił na jeden etat.
Niech idzie tam gdzie mu lepiej pracą. Jak nie będzie kierowców to zakłady podniosą
  • Odpowiedz
@Lardor: pełna zgoda że wśród rowerzystów jest mnóstwo osób przekonanych że zapisy PoRD to dla puszkarzy są i stosują to w praktyce, ale:

- dwa pasy prosto, jeden w prawo, jadę prawym prosto, wyprzedza mnie przegubowiec i jak tylko mija mnie szoferka gość rozpoczyna manewr zmiany pasa na ten do skrętu w prawo a ja #!$%@? przed zbliżającym się kołem które chce mnie zmielić. Sytuacja zbyt częstą żeby nie nazywać was
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: z tym kierunkowskazem to akurat 99% Polaków robi. W momencie rozpoczęcia wykonywania manewru skręcania, włączają kierunkowskaz co powoduje że osoba czekająca czeka jeszcze dłużej niż powinna. Co powoduje zatory. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz