Wpis z mikrobloga

No dobra, dwa odcinki za mną.

Mam koszmarny dyskomfort, oglądając Asię - ta jej napinka, sposób mówienia i te dwa czułki zwisające na twarz... Zawsze mi się wydawało, że po 30-stce człowiek trochę luzuje majty (ja mam 38 i widzę różnicę), ale tej to chyba ewidentnie wrzynaja się stringi - na moje oko dochodząc już w okolice wątroby.

Tekst Magdy o uważaniu, co wsadza w siebie - klasyczna podpucha czy faktycznie rzuca takie teksty niechcący? Bo np. ja notorycznie najpierw mówię, potem myślę, i wychodzą mi właśnie takie kwiatki. Poczułam jakąś więź. :D

Anita (ta prowadząca trening) - oj, dziewczę miłe, porwałaś się z motyką na słońce i cię koleżanki zaczęły ustawiać... Ale rozbroiło mnie to mocno, kiedy łapała się na ściemy dotyczące wieku podsuwane jej przez Tomanietomka.

Dżoana taka amerykańska, ale odrost jakby... polski. ;) To mi przypomina, że czas do fryzjera.

Iza 39 - wyczuwam lekką desperację; wydaje się fajna, ale chyba nie do końca się odnajduje wśród aż tak zrobionych (zakonserwowanych, hehe...) piękności.

A panowie? Senior chyba grywa po jakichś "Ukrytych prawdach", ma taki vibe, jak to się mawiało w HP. ;) Junior jakiś taki... nijaki póki co.

Mam nadzieję, że to się trochę rozkręci - potencjał na krindż, dramy i memy dostrzegam, ale póki co... za mgłą.

#40kontra20
  • 5
  • Odpowiedz
@Null84: Czuję, że będą dramy. Madzia wydaje się dymogenna, a inne się rozkręcą. Asia wygląda, jakby miała na twarzy maseczkę peel off i widać, że nie potrafi starzeć się z godnością. Ma kobita problem. Tom miał kilka kwaśnych tekstów jak wujek z wesela. Nie jest to poziom Wentyla z HP6, ale może po solidnej dawce alko wypełznie z niego rubaszny wąsacz. Młody póki co przeźroczysty. Poczekajmy.
  • Odpowiedz
  • 4
@Null84 dla mnie ten stary jest obleśny jak Kochanek. Nie wiem co laski w wieku 20 lat widzą w facecie który ma ponad 40. No dobra, hajs ?
Dla mnie młody całkiem spoko, ale gorszy niż Bartek jak na razie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agahej: dla mnie młodszy lepszy, chociaż wiadomo, że nie dla mnie...ja jestem chyba tak nastawiona, bo sama mam młodszego w domu( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz