Wpis z mikrobloga

@PawMad: w warsztacie jest jak na razie z 5 modów-skryptów, i raczej nie sądzę, że cokolwiek w tej kwestii się zmieni do czasu wprowadzeniu wersji 1.0., gdzie developerzy planują wprowadzenie drobnych usprawnień do interfejsu.
Jeśli jesteś świeżakiem w tej grze, u góry ekranu masz rozwijalną belkę z numerycznymi skrótami z klawiatury, pod które możesz przypisać "pędzle" od budowania infrastruktury. Wtedy planowanie nowych osiedli idzie o wiele bardziej przyjemnie, niż ciągłe
bscoop - @PawMad: w warsztacie jest jak na razie z 5 modów-skryptów, i raczej nie sąd...

źródło: comment_1669073340GFR6T34oYjhhC8eabZjUkZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bscoop bardziej mi chodzi o możliwość przesunięcia odcinka drogi na etapie planowania. Teraz musisz usnąć i jeszcze raz postawić a wygodne by było gdyby projekt można lekko przesunąć
  • Odpowiedz
@PawMad: chyba coś podobnego kiedyś sugerowałem deweloperom na oficjalnym discordzie gry. Raczej wątpię, że będą cokolwiek w tej kwestii poprawiać, z racji tego, że by to wprowadziłoby masę bugów przy renderingu mapy, który nie ukrywajmy, jest dosyć prymitywny. Już nawet teraz gra ci może czasami postawić ósemkę w miejscu prostego skrzyżowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedyna rzecz, którą tu mogę doradzić to stawianie w pierwszej kolejności
  • Odpowiedz