Wpis z mikrobloga

@Wykopek911: w sensie nie mowie ze ten szampon NIC nie daje, ale jego faktyczne dzialanie jest znikome. Pewnie ze jak do tego dorzucasz fina i minoxa to efekt jest spoko ale jak odstawisz ten szampon to nie ma za bardzo roznicy - sa na to badania ze w zasadzie to nie za bardzo pomaga - ofc "wyplukuje" troche tego dht ale dziala to tak dlugo jak masz na sobie ten szampon
@kosti9191: to z odzywka nie do konca tak dziala - w sensie wyglada ze dziala bo sam tak robilem ale odzywka po prostu oblepia wlos przez co wydaje sie byc mniej suchy ale w srodku i na koncowkach i tak nie dzieje sie za ciekawie. Wiadomo szampon z keto to nie jest wylanie se kreta na leb zeby ci te wlosy wyzarlo xd - mowie tylko ze nie jest najlpeszy dla
@maxiek: a szampon do włosów jaki polecasz? U mnie problem jest taki, że włosy mam na całym łbie, ale są tak cieniutkie, że wygląda to tak jakbym był łysy w niektórych miejscach xD
@kosti9191: nie polecam zadnego bo sam sie na tym nie znam za bardzo xd - ja stosuje jakis w miare naturalny ale do wlosow kreconych - mam bujne krecone wlosy wiec jak umyje nieodpowiednim to fryzura nie do ogarniecia, jednak te szampony jak i ogolnie kosmetyki do kreconych nie naleza do najtanszych. Ogolnie polecam jakies naturalne - im mniej skladnikow tym lepiej no i wazne zeby bez sylikonow byly.