Wpis z mikrobloga

W weekend dzięki "darmowego abonamentu" wróciłem na 10 godzin do gry, i nie potrafię się odnaleźć przez nowości o co biega xD

1. Czemu jest jakieś dziwne skalowanie obrażeń? W lokacjach ze starszych dodatków typu MoP moje ataki zadają 999.999 obrażeń, a w takim BoA walczę kilka sekund z byle wiewiórką. To jest skalowanie lvl i atrybutów czy nie?

2. Wiele postaci ma dodatkowe "tagi" przy nickach, wydaje mi się że to nazwy serwerów. Naprawdę gra teraz tak mało graczy że serwery są łączone? Wpływa to na auction house?

3. Co się stało z PVP? Trafiam na przeciwną frakcję ale nick jest na pomarańczowo. Czy z mojego świata defias brotherhood zrobiono nonpvp?

#wow #worldofwarcraft
  • 12
  • Odpowiedz
@Panas: 1. Zrobili tak, zeby można było expić wszędzie.
2. Nie wpływa.
3. Warmode wprowadzili, możesz grać open pvp albo nie. Zmieniasz to przy talentach.
  • Odpowiedz
@xzseba:

3. czyli jeśli mam zrobić osiągnięcie na pokonanie 1000 graczy to muszę liczyć aż łaskawie ktoś aktywuje tryb pvp u siebie? Jeśli tak to fajne pvp nie ma co.
  • Odpowiedz
@Panas: jak masz warmode włączony to grasz z tymi co mają włączone.

Pograłeś 10h za darmo i już się jad z Ciebie wylewa, idealny materiał do 'naszego' community' xD
  • Odpowiedz
@xzseba: teraz pograłem 10 za darmo, wcześniej miałem 100lvl po czym inflacja skurczyła go do 50 :D
Jestem starym człowiekiem i nie lubię zmian ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie widzę tego "jadu" przy obawach że ruszają pvp
  • Odpowiedz
3. czyli jeśli mam zrobić osiągnięcie na pokonanie 1000 graczy to muszę liczyć aż łaskawie ktoś aktywuje tryb pvp u siebie? Jeśli tak to fajne pvp nie ma co.


@Panas: Nie 1000 graczy tylko 1000 honoru, obecnie robie te achivy i na war modzie jest tyle aluchow ze bedzie kwiczal jak cie bija, pozatym akurat na ten achiv jest tzw FFA mozesz bic kazdego podczas world questow pvp - niewiedza to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Panas: masz odpowiedz dlaczego klepiesz sie tyle z byle wiewiorka. Masz 50lvl, to wlasnie level Bfa. Do tego BFA jest teraz "domyslna" kraina do expienia, jesli chcesz inne ekspansje musisz udac sie do chromie i zmienic sobie timeline, wtedy bedzie 5min sie klepal z byle mogu z MoP ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Erinalle: właśnie to z chromie to temat na magisterkę. Są jakieś portale czasu przy balonie w stormwind, jest gnom chromie na skrzyżowaniu niedaleko, jest jakaś lokacja z klepsydrą, są eventy z podróżą w czasie, człowiek się gubi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Panas: u Chromie zmieniasz sobie timeline na ekspansje gdzie chcesz expic. Np. Masz ochote zrobic sobie questy z cata, ale jakbys tam teraz polecial to expa nie dostaniesz. Idziesz do chromie, zmieniasz na cataclysm i expisz sobie na luziku. Imo najgorszym wyborem jest legion i shadowlands. Legion ze wzgledu na bezuzyteczny pozniej questline z artefaktem, a SL sam z siebie.
Ja expie postac na timeline z WoDa, bo questy szybkie i
  • Odpowiedz
@Panas: > jest jakaś lokacja z klepsydrą, są eventy z podróżą w czasie, człowiek się gubi

Dlatego jak najszybciej się wyexpić i grać end game ;P
  • Odpowiedz
@nairoht: Byl jakis bug z wintergraspem czy av na to? Ze miales questa ktorego mozesz compelete gdziekolwiek, ustawiales sie w Drustvar, dawales complete i 1000 honoru wpadalo w ta strefe. Dawno to widzialem nie wiem czy fixed xd
  • Odpowiedz