Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Za niecały miesiąc przyjadę do was pokazać swojej partnerce Polskę. Cel to jarmark bożonarodzeniowy. Co można zobaczyć i gdzie zjeść polskie potrawy w rozsądnej cenie? Startujemy z dworca głównego i mamy 4h do autobusu powrotnego.

Poleci ktoś gdzie zjeść żurek w chlebie?
#wroclaw #jedzenie71
  • 17
@kureci_paratko: W 4h możesz dojść do Hali targowej, po drodze Uniwersytet, Pomnik Anonimowego Przechodnia, Most Tumski, Most Pokutnic, Jatki, sam jarmark i właściwie tyle. Biorąc pod uwagę czas na jedzenie to może i tego nie dasz rady.
@kureci_paratko: We wro nie ma rozsądnych cen jak chcesz jeść smacznie. Możesz gdzieś szukać w po zakamrkach i uliczkach jakiś. Ale jak chcesz zjeść w ładnym otoczeniu to szykuj kupe kasy na wydatek. ~150zł na jeden posiłek dla dwójki bez fajerwerków jakiś.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jordas: byłem w 2018 i chwaliłem sobie. Jak zobaczyłem tegoroczne ceny tak chyba serio odpuszczę ten jarmark. Widzę że jeżeli chcemy zjeść dobry obiad i popróbować rzecz na jarmarku to tak 200-400zl muszę liczyc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jordas: właśnie myśleliśmy o wypadzie na weekend gdzieś do Polski. Moja jeszcze nigdy, nie byla, a bardzo jest ciekawa jak to wszystko w Polsce wygląda, dlaczego wszystko jest tak tanie w porównaniu do Czech i spróbować polskiej kuchni ;)