Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam czasami, teraz bengals vs steelers była akcja i chyba mieli 3rd & 4 dostali karę za falstart w ofensywie chyba i mieli 1st & 20 kilka akcji później też po przepychali się trochę rękoma i kara w defensywie
#nfl
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@The_Rainman: wiem że trochę późno ale co do 1) za falstart w ofensywie po 3&4 powinno być 3&9 (5 yardów kary), tak więc nie wiem co tam się dokładnie wydarzyło, a co do przepychania się rękoma i kara w defensywie go chciałbym pomóc, ale potrzebne informacje bo opis dużo nie mówi
@ticos: kurde teraz to już dokładnie nie pamiętam bo mundial i jakby to co się stało w tym meczu trochę się zatarło ale głównie chodzi mi jakim cudem z 3rd przeszli na 1st po błędzie w ataku a to drugie z tymi rękoma to dokładnie nie pamiętam już na ten moment pamiętam tylko że komentatorzy też nie wiedzieli jak to zinterpretować na początku (więc odpuśćmy bo nawet tego nie wytłumaczę)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@The_Rainman: nie ma przysłowiowego #!$%@? żeby za samą karę cofnęli się o 16 yardów ale zaczynali od 1st downa, prędzej jest możliwe że zrobili ten 3ci down, mieli 1st&10 i do tego jakaś kara za holding czy coś której nie zauważyłes, nic innego nie przychodzi mi do głowy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@The_Rainman: spojrzałem teraz na ten mój komentarz i jest opcja żeby się cofnęli o 16 yardów i zaczynali od 1 Downa ale to są potrzebne do tego 2 fumble w jednej akcji: ofensywa -> defensywa i w tej samej akcji defensywa traci -> odzyskuje ofensywa, wtedy mamy 1st down gdzie się akcja skończyła no ale tu takiej sekwencji chyba nie było