Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
potrzebowałbym wyciągać z 500-700 zł miesięcznie więcej, jest coś co można robić przez neta bardziej moralnego niż zdjęcia stóp na gadu gadu?

W angielskim i IT się dobrze odnajduje (programowanie to bym musiał zacząć od początku i sobie przypomnieć, ale amatorów pewnie i tak nikt nie potrzebuje?)

#zarabianie #zarabianiewinternecie
  • 13
@zeemzy: Aaaa, no tak, tworzenie Ań to już argument. To poszukaj normalnej pracy dorywczej, tylko że zdalnej. Bez kombinowania ze "sposobami zarobku", bo te czasu już minęły, że da się tylko tak. Teraz pracuje się tak samo, jak stacjonarnie, tylko w domu przed kompem.
@zeemzy: może uTest? Początki mogą zniechęcac. Mi średnia wychodzi 450zl~ za miesiąc. Są gorsze i lepsze projekty, mój topowy to było 2500 za jeden projekt w miesiąc. Jakbyś chciał więcej info to zapraszam na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)
normalnej pracy dorywczej, tylko że zdalnej.


@60scnds: jakie są przykłady takiej pracy ? pracujesz na polskim czy zagranicznym rynku, i czemu nie tam ?

@Ashram654: czy są serwisy do zarabiania na testowaniu aplikacji, czy potrzebna jest umiejętność programowania ?
@zino: jest parę serwisów do testowania ale ilość zleceń jest mizerna. Najlepszy jest uTest. Nie, albo robisz exploratory test serwisów/aplikacji czyli intuicyjnie szukasz bugów i je zgłaszasz albo wykonujesz test case według instrukcji kliknij tu i tam i sprawdź czy dziala - to tak w wielkim uproszczeniu. Jak masz więcej pytań to zapraszam na pw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jakie są przykłady takiej pracy ? pracujesz na polskim czy zagranicznym rynku, i czemu nie tam ?


@zino: Czemu nie gdzie? Ja pracuję i dla polskich i zagranicznych klientów, przez lata robiłem różne rzeczy. Trochę zajmowałem się grafiką, trochę zarządzaniem różnymi projektami. Jeśli jest się obrotnym i w miarę biegłym przy kompach, to można robić wiele rzeczy dla wielu osób. Nie mam żadnego specjalnego wykształcenia ani zawodu. Uczę się sam rzeczy,