Wpis z mikrobloga

Córka rośnie to musiałem pomyśleć nad pokojem dla niej. Pozbyłem się zabudowy z biura (zdjęcie w komentarzu) pocekolowalem, odmalowałem pokój na bialo i położyłem tapetę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Co spieprzyłem? No oczywiście kładzenie tapety bo nie potrafię do krzywizn, robiłem to drugi raz w życiu. Od szafy do ściany puszczę styropianowy narożnik i będę wszystkim wmawiał, że taki był plan od poczatku:P

Docelowo kolor ścian ma być lekko beżowy, ale ze w piatek o 15 dostałem telefon z hurtowni, że płyty przygotowali do odbioru to niewiele myśląc zawiozłem je do mieszkania. Żeby żona mnie nie zabiła to wziąłem się za składanie, a malować będę później ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z powodu małej ilości czasu to tapetowałem o północy. Pokój malowałem około 2-3 w nocy, a wolny od paru miesięcy weeekend poświęciłem na skręcanie mebli.

W szafie ukryta jest suszarka, ponieważ nie mieliśmy gdzie jej wcisnąć a do tej pory stała na środku pokoju.

Do zrobienia jeszcze pawlacz i wiszące szafki na innej ścianie.

Zastanawiam się jeszcze nad obudowaniem kaloryfera, ale póki co chciałem się wam pochwalić głównie szafą. Zostały mi do zamontowania szuflady i prawdopodobnie drewniane uchwyty, choć gładki front w tym wykonaniu podoba mi się jakoś bardziej.

Pijmy kompot, a ja idę spać! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chwalesie #remontujzwykopem #zrobtosam
#mieszkanie #meble #stolarstwo
Aeciatko - Córka rośnie to musiałem pomyśleć nad pokojem dla niej. Pozbyłem się zabud...

źródło: comment_1668968196Jz2AGTGEr07gunX7awKamm.jpg

Pobierz
  • 9
@Aeciatko: gratki za chęci i poświęcenie czasu! Mój niebieski to nawet by półkę przykręcić woli kogoś nająć XD


@HelterSkelter88: Lubię patrzec na efekty swojej pracy wiec takich rzeczy nie unikam a wręcz szukam co mogę zrobic. A jeżeli Twój niebieski nie lubi prac manualnych i w tym czasie co musiałby poswiecic jest w stanie więcej zarobic niż kosztuje fachowiec to nie jest z nim aż tak złe. Przynajmniej potrafi kalkulować:P