Wpis z mikrobloga

Z powodu późnej pory wielu z Was mogło wczoraj przegapić serię wpadek użytkownika ze skorupiakiem w nicku. W jednym wątku obnażonych zostało kilka manipulacji. Wszystko zaczęło się od mojego wpisu o jego hipokryzji, gdzie opisałem jak drwił z Korwinistów za słynne "wyrwane z kontekstu", a sam później pisał jak ważny jest kontekst wypowiedzi. Na mój wpis szybko zareagował jego skrzydłowy @jankes83 dodając własny wpis. Na początku był klasyczny circle jerk neuropków z komentarzami na mój temat. Później zrobiło się ciekawiej. Krab napisał, że komentarz z heheszkowego wątku został przedstawiony jako 100% na serio. Skontaktował się ze mną zbanowany @pakoszako i dał znać, że krabik - delikatnie mówiąc - rozmija się z prawdą. Spytałem krabika, czy pokaże nam zawartość spoilera, który skrzętnie ukrył na swoich screenach, bo mogłoby się okazać, że jest tam coś, co przeczy tezie o absolutnej powadze komentarza. Napisał, że było tam coś o "odwiedzaniu się w szpitalu". Dopytywałem czy jest tego pewny, a on zapewnił mnie, że taki tekst był gdy zgłaszał komentarz. Zrobiliśmy sprawdzam. Wprawdzie komentarz nie został zachowany w żadnym cache, ale zawsze można go podejrzeć w panelu. Po szybkim sprawdzeniu kodu źródłowego strony okazało się, że w spoilerze było "xD". Tekst o odwiedzaniu się w szpitalu pojawił się... ale na konkurencyjnym portalu, którego nazwy tutaj nie można podawać (znajdziecie to w innym wpisie jankesa). Krabik po prostu zapożyczył sobie ten wątek i wmieszał go w dyskusję. Mam nadzieję, że to jedynie pomyłka a nie kolejna manipulacja...

Były jeszcze inne wątku, a całą dyskusję możecie znaleźć we wpisie jankesa, którego link podaję jeszcze raz: https://www.wykop.pl/wpis/68887327/

Pozdrawiam wszystkich i życzę dobrej niedzieli. <3

P.S. Niniejszy wpis absolutnie nie jest próbą obrony @pakoszako a ma na celu wyłącznie pokazanie krętactw krabika.

#polityka #konfederacja #bekazlewactwa #neuropamanipuluje #manipulacjekraba #bekazkraba
Pobierz L3stko - Z powodu późnej pory wielu z Was mogło wczoraj przegapić serię wpadek użytko...
źródło: comment_1668940852RD56Ph5VFu1nK9MgpmAYaH.jpg
  • 9