Wpis z mikrobloga

@sylwia-SS: Myślę, że mam ochotę pośmiać się z tych, którzy uważają, że miasto ma wić gniazdo prywatnemu klubowi za wszelką cenę.

Mam wrażenie, że w opinii wielu pieniądze rosną na drzewach i trzeba stadion budować za wszelką cenę nie patrząc na nic.

Dodatkowo uważam, że mieszkańcy wsi ościennych nie powinni mieć prawa głosu i komentowania w tej sprawie.

Uważam, że rozbudowa stadionu za wieloletni kredyt w bieżącej sytuacji ekonomicznej to strzał
@kobrys13
Po pierwsze nie jestem mieszkańcem wsi osciennej a Krosna.

Wiesz co nie jestem ani za tym ani za tym aczkolwiek uwazam że budowa stadionu spowoduje również napływ innych osób do Krosna i może w końcu będziemy mieć stadion z prawdziwego zdarzenia .
Wiesz co nie jestem ani za tym ani za tym aczkolwiek uwazam że budowa stadionu spowoduje również napływ innych osób do Krosna i może w końcu będziemy mieć stadion z prawdziwego zdarzenia


@sylwia-SS: ok, konkrety:
- będziemy mieć ładny stadion?
-- no nie bo każdy element stadionu wygląda jakby matka miała dziecko z innym ojcem...

- budowa stadionu spowoduje napływ innych osób do krosna?
-- co? To brzmi jak 'zyczylabym sobie'
@kobrys13 wiesz ja wychodzę z założenia że lepiej coś robić niż siedzieć bezczynnie w miejscu.
I tak zgodzę się z Tobą że w kwestii budżetu obciążenia jest to bardzo duża inwestycja jeżeli chodzi o Krosno i to co na tym zyska bądź nie zyska miasto to będzie można osadzac po kilku latach.
@sylwia-SS: Czasem lepiej nic nie robić niż robić głupio.
Miasto ma wiele innych bardziej potrzebnych rzeczy do zrobienia niż trybuny na stadionie dla prywatnego klubu.
Celfast chce własny klub żużlowy? Okej. Niech sobie budują infrastrukturę a miasto niech im nie przeszkadza.
wiesz ja wychodzę z założenia że lepiej coś robić niż siedzieć bezczynnie w miejscu.

I tak zgodzę się z Tobą że w kwestii budżetu obciążenia jest to bardzo duża inwestycja jeżeli chodzi o Krosno i to co na tym zyska bądź nie zyska miasto to będzie można osadzac po kilku latach.


@sylwia-SS: napisz po prostu że nie masz bladego pojęcia...

A jak chcesz wiedzieć co się dzieje jak jest prywatny klub
@kobrys13 i ta dyskusja do niczego nie prowadzi.

Masz swoje zdanie i ja je szanuje ale okazuje że zazwyczaj tak że w życiu nic nie jest czarne lub biale i każdy w życiu podejmuje decyzje wg siebie dobre a czasami konieczne.

Pozdrawiam ( ͡º ͜ʖ͡º)
Niech Ci będzie że nie mam pojęcia


@sylwia-SS: ale właśnie napisałaś mi dowód mojego twierdzenia.

Ignoranci i ludzie niemający żadnego pojęcia piszą że miasto ma brać kredyt i prywatnemu klubowi wić gniazdko który nawet nie działa prosportowo...

"Wilkom się naleszy"