Wpis z mikrobloga

No to ja obstawiam mniej więcej które drużyny wyjdą z grupy
Grupa A (Holandia/Senega) + Ekwador/Katar
Olędry faworyci do wygrania całego mundialu, Senegal najlepsi w Afryce, Ekwador nie jest zły ale walczy z silnymi drużynami a Katar pewnie pokaże co nie co i odpadnie z twarzą.
Grupa B (Anglia/Walia) + Iran/USA
Sercem i murem za Walią i Iranem rozum zaś za Anglikami którzy ostatnio dostawali łupnia od Węgrów
Grupa C (Argentyna/Meksyk + Polska/Arabia
Obstawiam klasyg trzecie miejsce przegrana z Meksykiem, remis z Argentyną i wygrana z Saudią.
Grupa D (Francja/Dania) + Australia/Tunezja
No comments
Grupa E (Hiszpania/Niemcy) + Japonia/Kostaryka
Każdy wie jak to się skończy oby Niemcom powinęła się noga
Grupa F (Belgia/Chorwacja) + Kanada/Maroko
Sercem za Kanadą i Marokiem a rozum mówi że Belgia i Chorwacja to faworyci do wygrania
Grupa G (Brazylia/Szwajcaria) + Serbia/Kamerun
Brazylia faworyt i pytanie kto będzie lepszy Szwajcaria czy Serbia. Brazylia pewnie odpadnie jak 4
Grupa H (Urugway/Korea) + Portugalia/Ghana
Najtrudniejsza grupa do wytypowania ponieważ 3 na 4 drużyny mogą wyjść z grupy Urugway na bank bo zawsze wygrywa z Portugalią a Galom z Porto też może się poszczęścić. Oby wygrała drużyna który nigdy nie posmakowała złota np. Holandia, Belgia, Chorwacja, Anglia.
#fifa22 #pilkanozna #typer #polskareprezantacja
  • 4
@rtfgrserdfvcfgg: Anglia zawsze była przereklamowana tj. zawsze w gronie faworytów a odpadali dość szybko i dopiero od 2018 roku drużyna się poprawiła wymieniono skład więc grają lepiej. Szkoda że ostatnie Euro niby odbywało się w kilku państwach a tak na prawdę większość późniejszych meczy odbywało się w Anglii do tego Francuzi i Anglicy stawiali na murzynów. Nie jestem rasistą ale śmieszyło mnie i do tej pory śmieszy nurek Sterling, Francja pokonana