Wpis z mikrobloga

łuka$z dlaczego nie przemawiasz do swoich sierotek? tak wiele im naobiecywałeś, tak wiele pieniędzy od nich potrzebujesz wziąść. co z tobą? jeszcze konto zbanowane na stałe usuwasz? a może już masz jakieś nowe od jakiegoś widza-niedowidza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko w sprawach najwazniejszych się odnosić miałeś. Ale jak mozna sie nie odnosić kiedy Szkolna to dla ciebie cały świat. Gdzie się podział ten grajewski Nash Bridges? Co się z nim stało.

#kononowicz #przegrywpo30tce #patologia #grajewski #patostreamy
Pobierz pyczasty - łuka$z dlaczego nie przemawiasz do swoich sierotek? tak wiele im naobiecyw...
źródło: comment_16688733102KMsXc9yZqRIlrR30rGaXX.jpg
  • 19
@Sputnik_Bombaski: ale to ty mowisz, ze masz wspolnych znajomych z łukaszanem. Wstydzisz się tego kim jesteś? Jeszcze bezczelnie pytasz czy on naprawdę jest z grajewa czy z okolic jakbyś nie mógł zaczerpnąć tej zbytecznej wiedzy gdzie indziej. Zdeklaruj się
@pyczasty: Bo mam i co? I mam się przedstawiać dla jakiegoś dzbana z wykopu? Ja pytam? Chyba ktoś ma problemy z czytaniem? Śmieję się z durnia wierzącego w to, że Łukasz jest z Grajewa. Jeszcze mi wspólny mecz zaproponuj jak dla jego xD
@Sputnik_Bombaski: Widzisz na jakiego ignoranta wychodzisz? Taka jest między nami różnica, że ja kulturalnie zadaję pytania a ty nawet nie potrafisz responsywnie odnieść się. Dzbanów to sobie szukaj gdzie indziej. Ten gość z grajewa naśmiewa się z takich właśnie jak ty i twierdzi, że macie IQ 40. Pytaj waszych wspólnych znajomych
@pyczasty: ignorant, który nie chce się przedstawiać randomowi z netu? Dymasz logikę i chyba to jest twój jedyny kontakt z tą czynnością xD Ty mi zadałeś pytanie i się do niego odniosłem. Powiedziałem, że Łukasz nie jest z Grajewa, bo znam osoby z tej dzielnicy, gdzie on mieszka. A to, że grał w Warmii Grajewo nie czyni go grajewiakiem. Ja nigdzie nie pytałem oto czy on jest z Grajewa czy nie.