Wpis z mikrobloga

@MglawicaKraba gubisz się lewarku i typowo zmieniasz temat. To nie przekaz wpisu na Mirko GWno cię obchodzi tylko przekazu protestujących lewarow starasz się uniknąć. Primo. Gdyby było tak jak piszesz że to zlewasz to nie zglaszalbys Maćkowi. Secundo. A po trzecie to jak sam zauważyłeś nie nas kręcą odbyty i kał tylko twoich ziomów zza wielkiej wody i tu jest prawdziwy powód dla którego nasz lykopowy kapitan Szwecja zainterweniował. Informacja niewygodna.

Ps Maciek postanowił żebym nie mógł odpowiedzieć bo znów ....jak peta?xdd
  • 4
@MglawicaKraba za długi tekst i nie zrozumiałeś? To w skrócie. To nie ludzie to.....nie napiszę bo ostatnio za nazwanie prekursora ruskich onuc w Polsce ruskim psem od twojego kolegi Maćka dostałem bana na 2 miesiące xddd. Maciek toleruje polskie psy, prawackie psy, pisowskie psy, ale ruskie? Bój się.. urbana
@VrubeL: Wróbelku, nie wiem na ile jeszcze sposób mam Ci to napisać:

Jeżeli Ciebie (i @BezDobry) interesują zdjęcia defekujących ludzi, widzicie w nich głębie, "przekaz", cokolwiek - w porządku. To nie jest nielegalne, możecie sobie mieć taki kink. Ale na boga - nie starajcie się tym zainteresować innych wrzucając takie rzeczy na mirko. Serio, z tego co wiem macie swoje strony, fora etc, tam się bawcie i oglądajcie innych