Wpis z mikrobloga

W końcu ktoś rzetelnie opisał patostreamerów żerujących na Szkolnej 17! I nie chodzi tylko o Srawka, o którym już wcześniej napisano wszystko. Oregano został słusznie zaliczony do jakże niecnej kliki patostreamerskiej, jako osoba znana z "pijackich burd i aktów wandalizmu". Prawda was wyzwoli drodzy klakierzy gita z Iławy :)))
#kononowicz #olgierdanotv #patostreamy
  • 13
@WulkanizatorOponMozgowych: nie wiem jak trzeba mieć zryty beret, żeby porównywać Olgierda do dewianta z Krzyżowej. Olo może i ma parcie na szkło, ale dotrzymał kluczowych obietnic, zrobił więcej niż ktokolwiek inny, żeby wyrzucić sradka z siodła, lepszy knur w DPS niż taka cenzura. Olo to chłopek, który chciał stać się znanym. Z czego jest znany w całej Polsce (już)? Z tego, że walczy o to, żeby nie robiono pieniędzy na upośledzonych
@DrDarioYebaka986:
Nigdy nie twierdziłem, że Sradek ma jakąkolwiek pozytywną cechę. Chodzi mi tylko o to, że moim zdaniem, Oregano stosuje podobne metody i ma podobne cele, co jego oponent! Panie magistrze prawa, ofiarę hejtu Oregano, wychodzącego z nałogu alkoholika nazywasz "szczochem"? A te ponad 400 prześmiewczych filmików zrobionych dla kasy, to Pikuś? Czy prawnik może naruszać dobra osobiste Meksyka, posługując się imieniem jego zmarłego ojca w stosunku do stalkera? Coś tu
@WulkanizatorOponMozgowych: mówię tak na niego, bo gardzę Andrzejewskim, gościem, który znęcał się nad własną matką. Mówię tak o Olgierdano, bo to jego pseudonim i to on nim się posługując łamie prawo, a nie ja. To rola Andrzejewskiego, żeby wytoczyć powództwo Wójcikowi o zaprzestanie naruszania jego dobra osobistego w postaci imienia i wizerunku zmarłego ojca. Póki Andrzejewski nie wytoczy powództwa z wnioskiem o jego zabezpieczenie, to Wójcik może nazywać się Olgierdano. Gdyby
@DrDarioYebaka986:
Widzisz, każdy kij ma dwa końce. Meksyk, którym gardzisz próbował wyjść z nałogu. I mniejsza o to, czy faktycznie zasłużył na 207, czy pił ten mocz, czy herbatę. Nie byłem tam, nie wąchałem, nie wiem. Jedno jest pewne, znajdował się w trudnej sytuacji. Pojawił się Oregano, który korzystając właśnie z jego sytuacji i słabości wykorzystał go, do zrobienia kariery medialnej i kasy z lajtów.
Porównajmy to do tego, co robi
@WulkanizatorOponMozgowych: Meksyk znalazł się w trudnej sytuacji przez własne lenistwo i chęć cwaniaczenia poprzez zarabianie na Kononie. Nikt mu nie broni wyjść z nałogu, ale prawda jest taka, że przez swoje akcje w necie, w tym wstawienie protokołu z zatrzymania i reszta, jak wyżej napisałem, stał się pośmiewiskiem. Gdyby zależało mu na naprawieniu życia, to odciąłby się całkowicie od yt i znalazł jakąś pracę. Tymczasem, przez własne lenistwo, publikuje, żeby mieć
DrDarioYebaka986 - @WulkanizatorOponMozgowych: Meksyk znalazł się w trudnej sytuacji ...

źródło: comment_1668861943qGY3ShZJHnZ4HVoNrf2yOC.jpg

Pobierz
@WulkanizatorOponMozgowych: Ale dalej o to chodzi, bo zarzucasz Olo, że jak Sradek wykorzystuje kogoś z niepowodzeniami. Meksyk jest zdrowy na umyśle, jest po prostu leniem i cwaniaczkiem, który znalazł się w obecnym położeniu przez własną głupotę. Olo wstawiał treści z jego własnego kanału, na których się kompromitował. Knur obok obrzydliwej osobowości ma cały wachlarz upośledzeń i chorób. Nie odniosłeś się do sporej części argumentów, np stalkowania przez Ola. Uznaję zatem, że