Wpis z mikrobloga

-170k długu
-mieszkanie z rodzicami, którzy nie wiedzą o moim zadłużeniu
-wiek 30 lat
-brak wykształcenia
-3000 pln na rękę
-krzywy kręgosłup
-depresja
-brak przyjaciół
-nie umiem rozmawiać z innymi ludźmi

Ja #!$%@? moje życie to pomyłka

#przegryw
  • 62
  • Odpowiedz
@DzikiJelonek Nie myślałeś o wyjeździe za granicę? Szybciej dług spłacisz.

Ogólnie to na nic nie jest za późno kolego. Są ludzie którzy 20 lat za kratami siedzą i po wyjściu układają sobie życie. Znam osobiście typa który po 60 zmienił karierę i od zera nauczył się nowego zawodu.
  • Odpowiedz
@DzikiJelonek: Spróbuj zdobyć jakieś wykształcenie i lepszą pracę. Wbrew temu co #!$%@?ą na wykopie, życie nie kończy się po 30. Masz jeszcze statystycznie 60 lat przed sobą. Rozwijaj się, czytaj, pracuj, znajdź jakieś społeczne hobby, choćby bieganie. Niestety, życie nie jest sprawiedliwe, ale zawsze można coś poprawić. Trzymaj się, Mireczku.
  • Odpowiedz
Co się martwisz. jeśli nie masz żadnego majątku, to od nowego roku komornik musi Ci zostawić 2700 netto, więc będzie zabierał różnicę na poczet długu , Czyli 300 zl. Ogłoś upadłość konsumencka, albo żyj do końca życia za 75% najniżej krajowej i miej #!$%@? na długi.
  • Odpowiedz
@DzikiJelonek: sprobuj przed podjeciem decyzji o upadlosci konsumenckej pogadac z jakas kancelaria oddluzeniowa, czesto znaja jakies kruczki prawne, gdzie w umowach pozyczkowych sa zawarte jakies niezgodne zapisy i mozna sie za ulamek kosztow dlugow z nich uwolnic, np. Mi sie udalo dlug ~75k pln w banku umorzyc calkowicie przy kosztach prawnika ok. 5k ja akurat #!$%@? w hazard nie bylem, ale nie martw sie dasz rade z tego wyjsc jak juz
  • Odpowiedz