Wpis z mikrobloga

Wiem, że było pewno milion razy, ale.... szukam PORZĄDNYCH sztybletów najlepiej brązowych, solidne, w miarę fajna skóra. Budżet do 300-400 zł.
Gino Rossi to szajs, że nie wiem, 2 sezonów mi nie wytrzymały, ostatnio dałem do szewca, dziś znowu podeszwa i obcas pęknięty...
Polećcie coś (zdj dla przykładu)
#modameska #pytanie #pytaniedoeksperta #buty
Rzewliwy_wykolejeniec - Wiem, że było pewno milion razy, ale.... szukam PORZĄDNYCH sz...

źródło: comment_1668804350VdQGs43u3ER2Te41RU8rWc.jpg

Pobierz
  • 6
@Rzewliwy_wykolejeniec: A ja mam Gino Rossi sprzed 30 lat i dalej całe :-)
Ja bym omijał marki które sprzedały się znanej z bezkompromisowej jakości firmie CCC czy innemu Deichmannowi. To zawsze polega na tym że jest sobie taki np. Lasocki co się ludziom dobrze kojarzy, przejmuje go CCC wstawia na swoje półki i po roku Lasocki prezentuje jakość że niet analogów w mirie, GR jak widać podobnie.
Eobuwie to też własność
@Rzewliwy_wykolejeniec: sama marka spoko, nie jest to standard premium ale poprostu dobre buty, kiedyś to była sieciówka ze sklepami w galeriach handlowych, dziś tylko on-line. Co do użytkowania w zimie to nie wiem, ja swoje zamszowe noszę głównie mieszkanie-samochód-biuro-samochod-mieszkanie. Moje zamszowe mam chyba już 5 lat i chodzę w nich mega często i dalej wyglądają ok. W tej kwocie chyba nic porządnego na lata (bez promocji) nie znajdziesz.