Wpis z mikrobloga

Hej, zawsze miałem playstation, teraz mam xboxa, nie do końca rozumiem opcje wyłączania. Czy jak wyłącze konsole to gry powinny się pobierać w tle? Bo wyczytałem ze tak, ale wyłączyłem i jestem prawie pewien ze się nie pobierało, nie poszło dalej. Czy muszę zawsze w opcjach przełączyć w stan spoczynku?

Jednocześnie #!$%@? w dupe call of duty, żeby zainstalować cold war 40 gb z płyty trzeba ściągnąć 150 gb warzone, nawet jak i tak nie pogram przez neta bo nie mam gold xd to jest chore psychicznie

#xbox #xboxseriesx
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szalom: masz pełne wyłączenie i tryb oszczędzania. W trybie oszczędzania konsola będzie pobierać, można ją włączyć np z kompa żeby pograć przez sieć itp., ale je sporo prądu I potrafi się grzać cały czas.

W tym drugim konsola się całkiem wyłącza i nic nie pobiera. Dłużej się też włącza, ale mówimy o kilkunastu sekundach więc...

Za to w tym drugim aktualizacje systemowe mogą się pobierać, można przełączyć żeby sprawdzał w nocy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Szalom: tak. To się nazywa Opcje bezczynności (sekcja preferencje w ustawieniach). No i ogólne->Opcje zasilania. Tu masz jak ma się wyłączać. Jeden to pół wata, drugi do 15W, więc mając tak szybko start konsoli i quick resume nie ma sensu trzymać "uśpionego".