Wpis z mikrobloga

Łukaszenka w swoim stylu na jakimś publicznym zgromadzeniu zaczął mówić o... McDonaldzie (ich restauracje zawijają się z Białorusi).

"I chwała Bogu, że nas opuszczają. Tylko w ich miejsce powinni pojawić się nasi i robić to co oni, a nawet lepiej. My nie możemy przekroić bułki na pół i w te połówki włożyć kawałek mięsa, ziemniaki i surówkę?”

#ukraina
waro - Łukaszenka w swoim stylu na jakimś publicznym zgromadzeniu zaczął mówić o... M...
  • 61
  • Odpowiedz
@waro: broń Boże nie chciałbym Łukaszenki bronić i tego nie robię, jednak jakby akurat MC Donald's zniknął z Polski to bym też się cieszył :D

Mam sentyment z dzieciństwa, ale każde podejście w dorosłym życiu do maka to potrójne rozczarowanie - a) smakiem, b) cena, c) wyglądem / jakością.

Tylko wolałbym, żeby się zawinęli, bo ludzie nie chcą tego jesc, a nie z takich powodów, jak na Białorusi ( ͡°
  • Odpowiedz
@sasik520: Uwielbiam takie Januszowe podejście - mi nie smakuje to cieszyłbym się jakby go nie było… Mi KFC nie smakuje i wiesz co? I nic. Mam to w dupie i tam nie chodzę po prostu. I spoko że jest w Polsce bo cześć osób go lubi a poza tym sporo osób ma dzięki temu pracę.
  • Odpowiedz