Wpis z mikrobloga

List od zbanowanego @magiczny_banan
==============================================
Pozdrowienia dla tagu meczowego! Oczywiście wasze podejrzenia były słuszne, siedzę za plusowanie tego, którego imienia nie wolno wymawiać. Aczkolwiek wykop jak zawsze w formie. To aż tak duży wstyd wklepać jako powód” plusowanie nieodpowiednich wpisów”? Czy nic tam nie ma, bo dobrze wiecie, że rozdajecie bany, których sami nie potraficie uargumentować nieczytelnym, niejasnym regulaminem napisanym na rogalu? Co to w ogóle jest „zawieszone do wyjaśnienia”? Najpierw dajecie komuś perma, a potem chcecie coś wyjaśniać? xD

Dwa - zastanawiam się dlaczego moderacja nie banuje osób, które plusują inne wpisy (nie Rumuna), za które lecą bany. Co z wami? I trzy - wg mnie absolutny hit. Jakiś czas po banie znów zawołał mnie sympatyczny Pan Rumun. Było tam ledwo ponad 20 plusów, zrobiłem ss plusujących. Na drugi dzień z ciekawości sprawdziłem około 15 nicków tych co zaplusowali bo więcej mi się nie chciało. Wiecie ilu z nich dostało bana? Zero xD moderacja jak widać działa w ten sposób, że raz lecą seryjnie z permami a innym razem hehe no dobra, usunie się Rumuna i pora na csa. Jedni plusują Rumuna i żegnają się z serwisem, inni normalnie mirkują dalej. Wspaniała jest wasza konsekwencja, moderacjo. Wspaniała. A teraz usuwajcie, usuwajcie szybko i ten post żeby nikt nie zauważył jaki festiwal hipokryzji i fuszerki tutaj odstawiacie.

Kontaktować się i użerać z tą januszerką nie zamierzam. W każdym razie to był zaszczyt, że w tym kibicowsko nienawistnym kraju mogłem być małą drobinką współtworzącą miejsce gdzie wszyscy (no prawie) dyskutują ponad podziałami w serdecznej atmosferze. Czy jesteś Legionistą, Żabolem, Lechitą czy kimkolwiek tam jeszcze - wszystkiego dobrego dla was koliedzy ehhhh

@Merdarion_PL - Tygrys nigdy nie spadnie!

#moderacjacontent #mecz
==============================================
Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych
  • 4