Wpis z mikrobloga

@ater: Bardzo fajny był to mundial. Cieszyłem się, że wygrała go zdecydowanie najlepiej grająca drużyna na mundialu. Płaczący brazylijczycy, wychodzący Neuer, sensacyjna Kostaryka, szkoda tylko, że w finale padła tylko jedna bramka
  • Odpowiedz
@Zwierzak24 to też miało swój klimat, każdy mundial ma swój klimat tylko Polacy muszą narzekać, 2010 był najlepszy piłkarsko imo, ta Hiszpania to była paka wszechczasów
  • Odpowiedz
@ater: Najlepszy ever MŚ 1998, najlepszy w tym wieku chyba jednak MŚ 2006. Jednak mundiale w Europie mają lepszy klimat, no i pewnie dla nas europejczyków lepszy czas do oglądania spotkań.
  • Odpowiedz
@quaz2020 cooo? Najgorszy mundial w historii, mega #!$%@? wuwuzele plus nudne mecze z małą ilością bramek (chyjowa średnia 2,10 czy coś koło tego dużo mówi tych gównianych mistrzostwach)
  • Odpowiedz
@shroon: Tak, ale poziom mundialu zostawiał sporo do życzenia. Z resztą to był chyba jeden z nielicznych mundiali, gdzie praktycznie przed mistrzostwami tylko 2 drużyny były wymieniane w gronie faworytów do złota: Hiszpania i Brazylia.
  • Odpowiedz
@ater najbardziej pamiętam mundial 2006, bitwa o norymbergie (ja #!$%@? ale to był mecz), sam finał pamiętam do dzksiaj, szalona obrona Buffona, marne, akcja materazzi - Zidane i jego zejście z boiska.... Później to już byly #!$%@? MŚ. No może 2010 jeszcze ujda. Reszta się nie umywa, przyszła nowa generacja piłkarzyków pokrak i nie ma co oglądać XD
  • Odpowiedz
@ater: Wg mnie najlepszy był w 2006, skumulowanie dwóch pokoleń wielkich piłkarzy: starzy (Zidane, Figo, Ronaldo, Beckham, R. Carlos, Del Piero) i młodzi (Messi, C. Ronaldo, Rooney, Ribery, Robben Iniesta, S.Ramos) masa ciekawych spotkań i faworyci wpadający na siebie.

A najgorszy 2002, zakodowany, w fatalnej strefie czasowej, przekręty, nudne mecze i jakieś drużyny z dupy w dalszej fazie pucharowej
  • Odpowiedz