Wpis z mikrobloga

Mireczki, jaki waporyzator polecacie? Faktycznie idzie duzo wiecej ziola zeby uzyskac „haj” w porownaniu do tradycyjnego jointa? Potrzebuje cos co nie wymaga non stop jakiegos serwisowania itd. Cena no limit. Moze ktos cos polecic z wlasnego doswiadczenia? #wykopjointclub
  • 12
@cotobedzie: od siebie mogę polecić Storz&Bickel Crafty+. Jest to w zasadzie górna liga jeśli chodzi o waporyzatory. Zarówno jakościowo jak i cenowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ważnie żeby to była wersja 2022, bo ulepszyli komorę, która jest ceramiczna i jeszcze parę rzeczy. Ja za swojego w promocji dałem 189€.. (https://www.wykop.pl/wpis/68618345/#comment-244345319)
MajestatycznyWitek - @cotobedzie: od siebie mogę polecić Storz&Bickel Crafty+. Jest t...

źródło: comment_16687175328mC2rGk0fTraG99E8D269I.jpg

Pobierz
@cotobedzie: hmm cena no limit to może mighty? Ja posiadam xmax 3pro. Nie wrócę do normalnego smażenia. Zazwyczaj przy weekendzie nabijałem gałe i byłem zadowolony. Już nie pamiętam kiedy paliłem jointy sam, za bardzo mnie to uwalało. Wracając do tematu to palenie z vapka jest wydajniejsze, mnie osobiście schodzi mniej tematu (0,2g na wieczór). Na początku jadę na 190-200 stopni w trybie sesji i serwuje sobie lajtowy haj. Potem dopalam zwiększając
@azamat: Z mighty jest ten problem, że to spory kloc jest i nie postawisz go w pionie bo potrzebny jest stojak.. ale ma za to lepszy aku i sterowanie temp przyciskami, w crafty musisz sobie ustawić temp sesji i boostera przez bluetooth z kompa albo z telefonu
@cotobedzie: mam specjalny pojemnik wydrukowany w 3d z trzpieniem do czyszczenia komory, fachowo nazywa się debowler. Nie śmierdzi jakoś dramatycznie. Warto zbierać, można się też tym też upalić,z lufy czy z jointa.