Wpis z mikrobloga

od jakichś 4 godzin ciągle po meczu mnie wywala - obojętnie czy przegram czy wygram, i pojawia się komunikat, że "Serwery EA nie mogą przetworzyć Twojego żądania". Wie ktoś o co chodzi? jakiś shadowban czy coś? jakby coś PC.
#fut
  • 15
@cohontes: ja pier...co za gówno. Kupujesz za w #!$%@? kasy grę i nie możesz w nią grać xD. Rozumiem, kur...cheaty jakieś, czy coś, ale zamiast się cieszyć, że komuś się chce w to gówno grać, to banują xD co za mentalne odchyleńcy.
@cohontes: to w myśl tej zasady - ktoś kiedyś użył noża, żeby kogoś zabić - zabierzmy wszystkim noże. To nie jest moja sprawa i moja wina, że nie potrafią skutecznie zabezpieczyć swojej gry. Odpowiedzialność zbiorowa była standardem, ale kilkadziesiąt lat temu, za wschodnią granica.
@cohontes: xD. Nie, no jasne. Nie jestem wybitnym graczem, dodatkowo korzystając z kick off glitcha nie jest trudno stracić bramkę w 20 sekund, i tak kilka razy i w 10 minut masz 5-8 meczów. W godzinę może wyjść spokojnie 20 bez żadnych machlojków. Czas trwania meczy nie jest wyznacznikiem tego, czy ktoś oszukuje. To tak jakby sądzić na podstawie koloru oczu, czy ktoś ukradł chleb z piekarni. Nie ma jedno z
@quercy: No ale czy musisz napierdaac każde wyzwanie każdy token wszystko? Przecież tryby dają jako dodatek do gry. Nie jako main content. A ze dzieciaczki robią z tego być albo nie być to przecież nie wina ea
@cohontes: xD dla mnie Fut to głównie z sbc i otwieranie paczek, więc tak, skoro dają zadanie na zrobienie mega paczek, to czemu mam tego nie robić? Tak samo Fut sam w sobie to dodatek do gry, jakim jest FIFA, cokolwiek ci nie pasuje to graj karierę. Albo w ogóle nie narzekaj, bo mogłeś kupić Pesa xD
@cohontes: pierwszy raz widzę takiego fanboja, że ewidentnie renifery #!$%@?ły, a ty ich bronisz. Dali wyzwania i banują na dobę za to, że je chcesz zrobić? No #!$%@? xD zrobienie 5 tokenów to dalej "dzieciaczek, który musi wszystko cisnąć"? Bo tyle wystarczy, żeby bana wyłapać. Dla słabszych graczy nawet i 3 tokeny zrobić to będzie ban. To może w ogóle nie robić, bo inaczej jesteś dzieciaczkiem?
@quercy: czemu dzieciaczkiem? miałem możliwość gry raz w tygodniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc pograłem zrobiłem wszystkie tokeny za jednym zamachem, a potem przy rivalsach dostałem ten błąd.

masz 50 dni na to, a nie jeden dzień jak niektórzy próbują ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale gracze fify to specyficzne osoby jak widać po narzekaniach