Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siemanko #krakow mam pytanie, mapy Google coś dziwnie pokazują może ktoś się lepiej orientuje. Czy jest jakieś sensowne dojście piesze z ulicy kątowa / żelazna do okolicy kamiennej (bastion twierdza Kleparz)? Jak ta trasa na pieszo w nocy o 3-4? Maczety motzno czy jakoś oświetlone i da się iść? Google mi pokazuje że na pieszo mam iść obwodnicą ale nie widzę tam chodnika xD

Ewentualnie czy jakiś uber przyjmie taki krótki kurs (1.3 km autem pokazuje)? Bo u mnie w mieście takich małych tras to nikt nie akceptuje już i się czeka kupę czasu.
  • 6
@inXe: idziesz w strone V offices i przechodzisz całą ul. Kamienną. Super niebezpiecznie tam nie jest ale nie masz oświetlonej drogi z tego co pamiętam. Jak dojdziesz do pętli tramwajowej to przeżyjesz resztę drogi.
@inXe: nie, idzie się po chodniku na wiadukcie, nad torami. Po prostu myślałem, że pod tym wiaduktem widziałem kiedyś rozłożone koce itp., ale jak teraz patrzę na Street View to nawet nie ma tam przestrzeni, więc chyba mi się z innym miejscem #!$%@?ło. Nie wiem jak pod wiaduktem przy żelaznej, bo tamtędy nie chodzę.