Wpis z mikrobloga

Jestem przekonany, ze USA doskonale wie, skąd ta rakieta została wystrzelona już chwilę po starcie, ale nie chcą ujawnić, swoich możliwości technicznych, a bajeczka o jednej (a w rzeczywistości dwóch rakietach rus i UKR) jest tylko po to, by rosja nie myślała, ze odstaje w ciul technologicznie od zachodu i nie wpadła na coś głupiego ;)

#ukraina #wojna #rosja
  • 13
a bajeczka o jednej (a w rzeczywistości dwóch rakietach rus i UKR) jest tylko po to, by rosja nie myślała, ze odstaje w ciul technologicznie od zachodu i nie wpadła na coś głupiego ;)


@ms86: I wcale nie codzi o to ze jakby przyznali ze to ruska rakieta to musieliby eskalowac albo wysliby na debili.

Od poczatku prowadza narracje "bedziemy bronic kazdego cala nato" a tu nagle maja przyznac ze ruskie
nie chcą ujawnić, swoich możliwości technicznych


@ms86: raczej wszyscy wiedzą, że oni wiedzą, tylko nie wiadomo, co wiedzą. Jedno jest pewne - skoro nie ogłosiliśmy tego publicznie, to tak jest lepiej dla nas. Ja jestem przekonany, że na oficjalnych szczeblach NATO - Ukraina albo NATO - Rosja wszystko zostało wyjaśnione.
I wcale nie codzi o to ze jakby przyznali ze to ruska rakieta to musieliby eskalowac albo wysliby na debili.


@gorzki99 tak, to też ;)

A ile ugrali za zmiane narracji to juz tylko oni wiedza a my sie nigdy nie dowiemy.


Dowiem się za X lat zapewne z jakichś biografi, ale zgadzam się - mamy tu do czynienia z jawnym dealem
@ms86:
Oczywiście, że wiedzą i za żadne skarby nie może to być rus rakieta, bo rynki finansowe by zwariowały, a ludzie oszaleli, już mieliśmy tego przedsmak, kiedy pojawiały się jedynie pogłoski o pochodzeniu rakiety. Nie po to złoty odbija się od dna, PKB ma wyższy wzrost niż zakładany, żeby jakaś głupia rakieta wszystko zaprzepaściła.
mamy tu do czynienia z jawnym dealem


@ms86: Nie do kona jawnym. Zakladajac ze jednak deal byl to trza czekac az Zelenski zmieni zdanie i przyjmie narracje nato a potem obserwowac co mogl za to dostac.

I zeby byla jasnosc - nie oceniam. Ani mnie zeibi ani parzy jaka on przyjmuje strategie/taktyke.

Ale kisne z wykopkow ktorym sie wydaje ze wszystko wiedza. Ja nie wiem ale wnioski potrafie wyciagac.

Smiesze jest
Oczywiście że rakieta będzie ukraińska. Ale nie za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@asiajasiabasia: To juz wczoraj pisalem. Ale zostalem zjechany ze sie nie znam i szerze dezinformacje (najlepsze jest to ze ja niczego nie twierdzilem tylko przeprowadzilem sobie analize zyskow i strat. Kto na czym moze zyskac)

Na poczatku mnie troche te iscie w zaparte Zelenskiego zbijalo z tropu. Ale potem ogarnale. Im bardziej pojdzie w
Tylko niestety śmierć dwóch Polaków jest prawdziwa, ale im już żadna z przyjętych oficjalnych wersji życia nie zwróci.


@asiajasiabasia: Ja tam jestem kawal uja reszta gnoja. Malo emocjonalnie podchodze. Shit happens. I to nawet bez wojny. A wojna jest wiec prawdopodobienstwo shit happens wzrasta.

Bawi mnie tylko podejscie wykopkow. Mysla ze to co uslysza to bedzie to co mialo miejsce w rzeczywistosci :DDD