Wpis z mikrobloga

Siemanko yerbopijcy, w ramach pracy inżynierskiej tworzę system rekomendacji yerba mate Yerbamator. Byłoby super, gdybyście zechcieli wejść na stronę, założyć konto i ocenić yerby które piliście. Pomogłoby mi to w pracy nad inżynierką i rozwojem aplikacji.
Oczywiście mam też nadzieję, że spodoba wam się aplikacja, zatem jeśli macie jakieś sugestie to piszcie w komentarzach.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już raz zachęcałem was do ocenienia yerb przez moją aplikację, ale w międzyczasie dodałem trochę nowych funkcjonalności i usprawnień. Do tego odkryłem, że sporo osób nie zauważyła, że musi być zalogowana, żeby ocena, której się dokonuje była ważna ¯\_(ツ)_/¯ więc wrzucam prośbę jeszcze raz.

Pozdrawiam i miłego siorbania

#yerbamate #yerbamatewykopclub
  • 3
@yerbamator:

Co do sugestii:

- W kategoriach dodałbym klasyczne, chimarrao i może kraftowe
- Możesz dodać do ogólnego opisu yerby podział na argentyńskie, paragwajskie, brazylijskie, urugwajskie z krótką charakterystyką danego suszu
- Możliwość zobaczenia bazy wszystkich yerb (bez podziału na producentów) wraz z sortowaniem po nazwie, ocenach, średniej cenie (tu byś musiał do każdej yerby dodać średnią cenę) też byłoby fajnym rozbudowaniem
@Nyggativez: Jeśli chodzi o widoczność ocen (rozumiem, że chodzi o średnie oceny) to mam w planie to dodać, ale chciałem najpierw nazbierać trochę ocen użytkowników. W kwestii rankingu to nie zamierzałem na razie dodawać czegoś takiego, ważniejsze jest i było dla mnie stworzenie algorytmu do jak najlepszego polecania yerb