Wpis z mikrobloga

Wykopki się nabrały na plandemię, teraz znowu się nabrały na ukrainę. Teraz się powoli budzą ale podobnie jak w przypadku covida zajęło to 8 miesięcy. Na początku 2020 każdy kto nie chciał nosić kagańca i się szczypać był tutaj nazywany szurem i mordercą a teraz jest płacz bo gospodarka upada przez lockdowny. Elita narodu.

#ukraina #koronawirus #szczepienia #wojna #rosja
Viado - Wykopki się nabrały na plandemię, teraz znowu się nabrały na ukrainę. Teraz s...

źródło: comment_1668685598mVkhKn6Ml6CRjOrCOwEgGn.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
w jakim sensie?


@Nizarlak_Horoszczanski: No właśnie nie wiem.
Szury mówiły, że nie ma żadnej pandemii, więc jak porównuje on Ukrainę do pandemii, to jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że według niego ani pandemia, ani wojna w Ukrainie nie istnieją, opcjonalnie nie wierzy od w istnienie Ukrainy.
  • Odpowiedz
plandemia, kagańce, antyukraińskie nastawienie... Ja #!$%@?, no idealny myślący samodzielnie człowiek! TV już pewnie dawno wyłączone xD


@Wink: ale może nie dostanie zapalenia serca od szczepionek.
  • Odpowiedz
Wykopki się nabrały na plandemię, teraz znowu się nabrały na ukrainę. Teraz się powoli budzą ale podobnie jak w przypadku covida zajęło to 8 miesięcy.


@Viado: wiem, że jesteś trollem i kacapskim odpadem, ale niezwykle ciekawi mnie twoje wytłumaczenie co to znaczy "nabrać się na Ukrainę"?

szurem i mordercą a teraz jest płacz bo gospodarka upada przez lockdowny


gdzie obecna gospodarka, a gdzie lockdowny. Spóźniłeś się z tym postem tak z
  • Odpowiedz