Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, pomocy!
Chciałem ojcu dać swój stary telefon bo jego padł, no i oczywiście chciałem go przygotować, ściągnąłem aktualizacje ze sklepu itp. cofnąłem to do fabrycznych, wyskoczył update do ściągnięcia to mówię ściągamy... No i niby wszystko ok, i optymalizuje sobie aplikacje, dochodzi do końca, robi restart i znów leci od 15 aplikacji do końca, robi restart i tak w kółko... Wczoraj 6h na ładowarce i ciągle to samo, wyłączyłem go i włączyłem nie pomogło, wyciągnąłem baterie na 3h i po włączeniu leci dalej... Jakieś pomysły jak to anulować albo coś? Pacjent stary Samsung S5 Neo
Keiro - Mirki, pomocy!
Chciałem ojcu dać swój stary telefon bo jego padł, no i oczywi...

źródło: comment_16686786985wfVhQNIcYTviIdotFctko.jpg

Pobierz
  • 2
@Keiro: samsungi można kombinacja przycisków uruchomić z menu z poziomu którego zrobisz przywrocenie ustawień.
Pogooglaj jaka to kombinacja dla Twojego modelu (np. wyłączyć telefon a następnie włączyć trzymając przycisk Vol+ i puszczamy dopiero jak się pokaże logo)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@YogiYogi: wiem o co Ci chodzi, ale jest mały problem bo nie mogę go wyłączyć :D zwykly przycisk po prawej nie działa, a jak daje głośność w dół i ten po prawej to się restartuje a nie wyłącza... Spróbuję jeszcze z wyjęciem baterii