Wpis z mikrobloga

Hej Mirki.
pytanie. Polecacie jakieś wdzianko rowerowe na zimę? Długi rękaw i długie spodnie. Warto? Obecnie jeżdżę w takich luźnych spodniach trekkingowych plus przejsciowa kurtka. Jak jest bardzo zimno to nie jest źle, najgorzej. Ale czasem jak cieplej to jednak problem z odprowadzeniem potu. Może byc coś z ali, chyba, że Polskie dobre i tanie :) Jeźdze max 12 km do pracy w jedna stronę.
#pytanie #rower
  • 7
@Simfecstio: na górę nigdy nie miałem potrzeby kupować nic specjalnego, używam ogólnosportowych spejów; spodnie mam lekko ocieplane leginsy do biegania (jesienią jeżdżę bez pampa) i na wierzch zakładam szorty rowerowe. jeżdżę mtb, trail
@Jarsad1: na pedalarza? w sensie ty nie jezdzisz rowerem? jestes idiotą? to po co sie tutaj udzielasz? xd co za jełop. pedlarz xd masz małego penisa? skad taka frustracja. Smieszne. Powinieneś mi dziekowac bo dzieki mnie sa korki mniejsze.
@siona: No ja mam tylko kurtke rowerową ale nie jest ocieplona. Przydałaby się jakas bluza. no ja bym mogl jezdzic bez pampersa bo mam blisko do pracy. A pampery wcale nie sa fajne na krotkie dystanse bo wkurza pielucha jak co chwile schodze z siodelka na swiatłach.
@Jarsad1: a poza tym jak najbardziej są dobre i tanie. Zależy co, są rzeczy na które nie warto wydawać za dużo pieniedzy. Np. karabinczyki na rękawiczki mam za 1.5 zl. szt. Można kupić wspinaczkowe, górskie. Ale po co.
@Simfecstio: do roboty nie jeżdżę bo muszę zabrać potfory po drodze ale normalnie jak jadę w weekend mam koszulkę termiczną z długim, na to zwykłą bluzę sportową a na wierzch jak wieje cienką kurtkę do biegania z deca (za 50pln czy coś) i mi się to spisuje.
największym problemem są zawsze stopy i dlatego na późną jesień zmieniam pedały na flaty, bo w butach spd strasznie mi nogi marzną