Wpis z mikrobloga

@jozef-dzierzynski: No, w całe 100 sekund jakie leci rakieta ekipa z radaru czy AWACSA musi dobić się do swojego dowództwa, ci do ukrainy, ci do swojej PLOT, a tamci każą im nie przeszkadzać bo widzą ją na swoich radarach, tylko systemów do zestrzeliwania im brakuje, albo nie trafili. A jak nie widzą na swoim radarze, to i tak nie są w stanie nic zrobić, bo radar jest podczepiony do konkretnej wyrzutni
  • Odpowiedz
Nie masz pojęcia jak działa PLOT to piszesz takie durnotki.


@XanderPLXE: projekcja, ale powoli dochodzisz do dobrych wniosków, w końcu zrozumiesz, że jesteś na początku tego wykresu efektu Dunninga-Krugera i życie jest troche trudniejsze niż odświeżanie flightradaru
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: Zwyczajnie jestem zainteresowany tematem i spędziłem czas zgłębiając go. Ty za to po raz kolejny lecisz ad personam, bo nie masz nic innego do dodania, bo wszystkie twoje "argumenty" i durnoty jak ta o wpływie wywiadu nato na obronę powietrza ukrainy obaliłem prostą i ogólnie dostępną wiedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bo nie masz nic innego do dodania ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@XanderPLXE: widziałem twoje wpisy, co mam wiecej dodawać? Moje zdanie zostało już wyłożone — NATO chciało dogłębniej przeanalizować dane, zebrać więcej dowodów, zamiast wydawać przedwczesne sądy w bardzo wrażliwym temacie. Co jest przeciwko? Zdanie w stylu

oni nie muszą nic analizować, trust me bro


tegorocznego absolwenta PWR, który się żali na nerwice. Gdybyś był oficerem MONu
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: > oni nie muszą nic analizować, trust me bro
Tak tak, ciekawe gdzie coś takiego napisałem. Napisałem tylko, że nie trwa to tyle godzin.

tegorocznego absolwenta PWR, który się żali na nerwice.

Widzę, że nie masz co robić tylko szukać wpisów sprzed miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kim jestem i co przeżyłem nic nie zmienia względem tego co napisałem ¯\_(ツ)_/¯

więc sorry, wybieram NATO.

A ja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jozef-dzierzynski: Który z prezydentów, USA czy UKR ma powód aby skłamać? Załenski może tylko stracić wypierając się "swojej" rakiety. Biden może tylko zyskać unikając konieczności angażowania swoich wojsk w Europie.
  • Odpowiedz
Napisałem tylko, że nie trwa to tyle godzin.


@XanderPLXE: ciekawe skąd dokładnie wiesz ile trwa obieg informacji i podejmowanie decyzji w jednostkach NATO, opowiedz mi ile służyłeś w MON że wydajesz takie daleko idące osądy. A, w ogóle nie służyłeś, źródło

trust me bro


i nie, nie chodzi tu o technike tylko biurokracje

A ja bym wybrał prawdę, której nie ma w mediach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski:

no tak, w mediach są kłamstwa ale ty jesteś jedynym światłym, jedynym inteligentnym, odkryłeś spisek, jesteś super. łał!


masz dwie, całkowicie sprzeczne ze sobą wersję. Obie wersje stworzone pod interesy konkretnej grupy. Oczywiście, że nie wiem co jest prawdą, tylko nie biorę wersji NATO za jedyną słuszną i prawdziwą bo NATO też ma swoje interesy. Jak nie widzisz co się odstawia z tą sprawą i patrzysz bez krytycznie na NATO
  • Odpowiedz
Jak nie widzisz co się odstawia z tą sprawą i patrzysz bez krytycznie na NATO to jesteś zwyczajnie ignorantem. Wierzenie na słowo politykom, to jak wierzyć chińczykom w ich niepokonaną armię.


@XanderPLXE: zgoda, tylko j.w. napisałem, nie neguje twojej wersji, uważam tylko, że mając takie informacje jakie mamy nie możemy wyciągać zbyt daleko idących wniosków. Dlatego zostaje nam wybor miedzy zaufaniem NATO a Ukrainie. I w tym wyborze wybieram NATO, Ty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jozef-dzierzynski: I uważasz że z całej nienawiści do orków i Putina, zamiast wysadzić rosyjski skład amunicji, albo nie wiem, skład paliw po rosyjskiej stronie, postanowili wysadzi polski traktor? Logiczne że ja pierdziu.
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: W zakresie tego co się stało nie wybieram żadnej ze stron. W zakresie reakcji, oczywiście że wybieram NATO, nawet jak zamiatają pod dywann, bo nie mam zamiaru posyłać naszych chłopaków na wojnę z powodu zbłąkanej rakiety. I pewnie się całej prawdy dowiemy za 50 lat, jak zostaną odtajnione dokumenty. Jak na moje to doszło do srogiego wypadku i UA strzeliła w rakietę RU i oba złomy doleciał do nas. Po
  • Odpowiedz
@Hary_551: Kolega raczej nie uważa, że UA to zrobiło specjalnie, tylko że to jednak ich rakieta spadła w wyniku wypadku np. nietrafienia w ruski szmelc i nie zadziałania samodestrukcji w innym ruskim szmelcu, ale pchana jest narracja taka by pasowało to im.
  • Odpowiedz
I uważasz że z całej nienawiści do orków i Putina, zamiast wysadzić rosyjski skład amunicji, albo nie wiem, skład paliw po rosyjskiej stronie, postanowili wysadzi polski traktor? Logiczne że ja pierdziu.


@Hary_551: uważam że przypadkowo S300 poleciała tam gdzie poleciała, uznali że spróbują porażkę przekuć w sukces i nas docisnąć dla uzyskania wiekszej pomocy albo art5.

@XanderPLXE:

W zakresie reakcji, oczywiście że wybieram NATO, nawet jak zamiatają pod dywann, bo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@XanderPLXE: Ale gdyby tak właśnie było, że to wypadek przy przechwytywaniu, to też jest win dla Załenskiego: "patrzcie, rakiety lecą tak blisko polskich granic, nie wszystkie udaje się nam strącić. Prosimy, przyślijcie więcej systemów PLOT". I miałby złoto bez konieczności zniżania się do kłamstwa.
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: Nie byłoby, bo NATO nie dałoby rady udowodnić, że atak był intencjonalny. Ew. takie NFZ na 50km od granicy mogłoby być jakimś maksymalnym kompromisem. Wtedy Ukraina mogłaby sobie spod Lwowa zawinąć PLOT. Bo intencjonalnym na pewno nie jest atak na tak krytyczną infrastrukturę jak traktor i silos z kukurydzą. Po prostu nasi rodacy mieli okropnego pecha, bo jak inaczej nazwać trafienie w biały dzień, w środku pola w kraju bez
  • Odpowiedz