Wpis z mikrobloga

Może ktoś sprawdzić czy jest w stanie utworzyć zlecenie serwisowe na koncie microsoft? Mam dodanego pada, tworze zlecenie, przechodzę cały proces klikam "zamów" i na maila nie przechodzi żadna etykieta(odczekałem 24 godziny) dziś próbowałem i to samo. Samo zlecenie pojawia się tylko w "Historia zamówień".

#xbox #xboxseries #microsoft
  • 9
  • Odpowiedz
@GrubyKrisu1991: nie ma w spamie, poza tym w momencie utworzenia zlecenia na stronie Microsoftu pojawia się przy urządzeniu, że jest otwarte zlecenie serwisowe, a u mnie nic sie takiego nie dzieje, mogę tworzyć tak w kołko te zlecenia serwisowe ale nic sie nie pojawia ani na mailu ani na koncie microsoft, tylko jest w historii zamówień ślad że coś było utworzone.
  • Odpowiedz
@cybulion: wszystkie maile od microsoftu normalnie mi przychodza do skrzynki odbiorczej, ale to nie istotne bo w momencie tworzenia zelecenia na koncie microsoft pojawia sie zakładka ze zlecieniem serwisowym i można pobrać etykiete bezpośrednio z tamtego miejsca, problemem jest tutaj, że zlecenie nie jest tworzone pomimo tego, że cały proces przeklinałem i powinno się pojawić w wadliwym urządzeniu coś takiego jak "otwarte zlecenie serwisowe"
1.....2 - @cybulion: wszystkie maile od microsoftu normalnie mi przychodza do skrzynk...

źródło: comment_16686731794RUdrNf1JdncbRYupbocqX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@cybulion: serio??? co mają ciasteczka do tego, że zlecenie serwisowe się nie tworzy w SYSTEMIE MICROSOFTU? Przecież wstawiłem ci obrazek, że Microsoft zarejestrował dwukrotnie utworzenie zlecenia serwisowego w historii zamówień, ale nie wystawił etykiety do wysłania produktu?
  • Odpowiedz